Ninushka Ninushka komentáře u knih

Záhada rozumu Záhada rozumu Hugo Mercier

Není to špatné, kniha obsahuje spoustu zajímavých skutečností, přesto jsem se ale nemohla začíst.

03.09.2023 3 z 5

Travič z Ptahova chrámu Travič z Ptahova chrámu Paul Doherty

Místy úsměvné s naivní, ale bavilo mě.

02.09.2023 3 z 5

Děti pravdy a pomsty Děti pravdy a pomsty Tomi Adeyemi

Uniklo mi, že jde o pokračování nějaké série, když jsem knihu pořizovala. Možná proto mě nechytla tolik, jako jiné čtenáře, zkusím si dohledat zbytek.

23.09.2022 3 z 5

Život plný iluzí Život plný iluzí Katarína Gillerová

Víte, co je na těchto knihách úžasné? Že dopředu víte, jak skončí! Dobře! A tak během četby nemusíte trnout, co se stane a skvěle si odpočinete.

01.03.2021 5 z 5

Purpurový ibišek Purpurový ibišek Chimamanda Ngozi Adichie

Miluju všechny knihy této autorky, jsou mistrně napsané a vypointované, navíc ty luxusní obálky... jedině Amerikánka mi nesedla...

28.02.2021 5 z 5

Amerikána Amerikána Chimamanda Ngozi Adichie

Na rozdíl od jiných autorčiných knih je to takové upachtěné, hrdinky se zbytečně moc prožívají, nic, co by mě zaujalo natolik, abych knihu dočetla, a upřímně, absolutně nechápu ty ovace...

28.02.2021 odpad!

Kocovina Kocovina Stanislav Beran

Líbí se mi to jako komplexní obraz života v sudetech, kde nikoho neznám, a tak jsem ráda, že mám alespoň nějaký obrázek. Kniha pojednává o několika obyčejných lidech, jejich osudech a běžných starostech.

28.02.2021 5 z 5

Můj život s Elvisem Můj život s Elvisem Priscilla Beaulieu Presley

Skvělá kniha, mrazivé vyprávění, plné roztodivných emocí. Kniha způsobuje po dočtení jisté neškodné rozjitření.

21.02.2021 5 z 5

Lanýže Lanýže Lenka Horňáková-Civade

Krásné.

08.11.2020 5 z 5

Nejkrásnější pohřeb Jana Huga Nejkrásnější pohřeb Jana Huga Lukáš Csicsely

Skvělá kniha, bavila jsem se.

21.02.2021 5 z 5

Objížďka - Erotické povídky z autobusu Objížďka - Erotické povídky z autobusu Zuzana Zimmermannová

Tohle je tak skvělý a zábavně zpracovaný nápad! Doporučuju všem!

20.02.2021 5 z 5