nina3905 nina3905 komentáře u knih

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Knižku odporúčam, ak sa chcete zasmiať a máte radi pomaly sa budujúcu romantiku. Skvelý príbeh, postavy s neopakovateľným charakterom, prostredie koncertov a nekonečného cestovania.

24.08.2021 5 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Erotický román "so všetkým všudy." Žiadnu vanilku nečakajte.

24.08.2021 5 z 5

Pátá cesta k pádu Pátá cesta k pádu K. A. Tucker

Škoda, že je kniha je poslednou časťou série. Myslím si, že každý čitateľ resp. každá čitateľka si hlavné postavy Reese a Bena hneď zamilujú a budú sa pri čítaní zabávať na ich výmenách názorov zabávať. Už teraz sa teším na ďalšie knihy autorky.

Čtyři vteřiny rozhodnou Čtyři vteřiny rozhodnou K. A. Tucker

Ďalší skvelý príbeh, ktorý vo vás vyvolal pocity radosti, bolesti, strachu, eufórie, znechutenia, očakávania, smútku... Za mňa bola zatiaľ z celej série najprepracovanejšia práve táto tretia časť. Kladne hodnotím, že kniha bola písaná nielen z pohľadu Charlie, ale aj Caina. Autorka a jej štýl písania som si zamilovala.

Jedna malá lež Jedna malá lež K. A. Tucker

Jedna malá lež je ďalšou vydarenou a úžasnou knihou od K. A. Tucker. Hoci kniha nadväzuje na prvú časť, prináša príbeh Livie. Príbeh je veľmi emotívny a určite budete "hltať" stránku po stránke.

Přitažlivost mezi námi Přitažlivost mezi námi Brittainy C. Cherry

Každý diel z tejto série je lepši v porovnaní s tým predchádzajúcim. Veľmi silné emotívne príbehy ľudí, ktorí hľadajú svoje miesto "na slnku".

02.05.2023 5 z 5

Vzduch, který dýchá Vzduch, který dýchá Brittainy C. Cherry

Srdcervuci pribeh, ktorý tisne slzy do očí. Aky komplikovaný je vzťah medzi šťastím a zmyslom života. Ako sa hovorí: Človek mieni, život mení.

30.04.2023 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Pohladenie pre každú romantickú dušu.

09.04.2023 5 z 5

Láska nadivoko Láska nadivoko Christina Lauren

No, toto bol trošku iný knižný počin od autoriek, na ktoré som už navyknutá. Nebola to zlá kniha, ale čakala som od nej trošku viac.

12.02.2023 4 z 5

Nemilosrdný rival Nemilosrdný rival L. J. Shen

Parádne romantikuš čítanie. Už teraz sa teším na pokračovanie.

03.02.2023 5 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Collen Hoover, autorka, ktorá ma nikdy nesklamala. Jej príbehy vždy prinášajú čitateľom aj skryté posolstvo. Vyskúšajte, určite po knihe siahnite, neoľutujete.

03.02.2023 5 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Perfektná kniha! Je v nej "všehochuť". Spája v sebe napätie, násilie, sex, mafiánske prostredie s neodolateľnými hlavnými hrdinami. Hlavná ženská postava Riley, ktorá je veľmi empatická sa zaľúbi do mafiána. Kniha ma vtiahla do deja a nemohla som sa od nej odtrhnúť. Určite ju môžem s radosťou odporučiť:-)

18.08.2022 5 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Vtipné, romantické, erotikuš !!! Celá séria je perfektná a pri jej čítaní sa určite nudiť nebudete. Každý diel má niečo "doseba" - teda prináša iný romantický príbeh, ale postavy sú nezabudnuteľné. Každý diel sa mi páčil - doslova som bola z nich nadšená. Inak medzi nami najviac perfiš bol zatiaľ druhý diel o Tristanovi a jeho troch "satanoch". Prečítajte - určite, ale určite neoľutujete:-)

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Parádna romantiku kniha! Autorka sa predstavila ako odborníčka na pomalú romantiku z francúzskeho prostredia. Sympatickí boli aj hlavní hrdinovia. Za mňa veľká spokojnosť.

Poslední song Poslední song Nicole Böhm

Pánečku - toto je "pecka" - vážne, ale že vážne perfektná kniha! Čítala som ju v nemčine. Prečítam si aj jej preklad. Veľmi vydarený začiatok novej knižnej série z hudobného prostredia. Teda, aspoň dúfam, že budú vychádzať aj iné diely o ostatných členoch skupiny. Určite odporúčam:-)

Neústupná princezna Neústupná princezna Meghan March

Prečítané na jeden šup, keďže nebolo možné sa od knihy odlepiť. Autorka nesklamala a zachovala si svoj vysoký štandard. Keďže som už nemohla vydržať, dorazila som sériu prečítaním posledného dielu v angličtine a poviem vám, že sa máte na čo tešiť. Určite si však dočítam aj posledný diel v preklade. Kniha je parádna!

30.04.2022 5 z 5

Zlomený rytíř Zlomený rytíř L. J. Shen

Veľmi emotívny dojemný príbeh, pri ktorom nájdete všetko - lásku, nenávisť, bolesť, beznádej. Pri niektorých pasážach knihy som si aj poplakala. Určite odporúčam.

13.03.2022 5 z 5

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

Predvídateľná, "ošúchaná", nenáročná romantikuš oddychovka na odreagovanie. Teším sa na pokračovanie.

20.02.2022 4 z 5

Lest Lest Sandra Brown

Ak poznáte autorku Sandru Brown, tak viete čo môžete od jej kníh očakávať. Predvídateľná detektívna zápletka aj rozuzlenie príbehu spojené s romantikou. Oddychová kniha, rýchlo prečítaná.

23.01.2022 3 z 5

Nejsem živá Nejsem živá Anne Frasier (p)

Druhý diel bol napínavý, pútavý a od knihy ste sa nevedeli odtrhnúť. Neviem, či by som mala odvahu vracať sa na miesto, kde som trpela, preto ma zaujímalo, čo k tomu vedie hlavnú hrdinku.

29.12.2021 5 z 5