nina3905 nina3905 komentáře u knih

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Kniha sa čítala ľahko. Cením si aj to, že autor nevynechal Petra Conwaya. Veľmi som sa potešila, že sme nazreli hlbšie aj do súkromia Kate a hlavne Tristana. Som fanúšičkou tejto dvojice a teším sa na ďalšiu časť.

16.01.2022 5 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Romantika ako vyšitá. Pri čítaní knihy sa nasmejete. Tento diel je z môjho pohľadu o trošku lepší ako prvý. Tristan je jednoznačne miláčik.

Poslední tah Poslední tah Mary Burton

Autorka si určite nájde svojich verných fanúšikov. Za seba ako čitateľku môžem povedať, že som s knihou nesmierne spokojná, čo spokojná som nadšená. Hlavní hrdinovia agentka Kate - profilovačka a detektív T. Mazur tvorili veľmi zaujímavú dvojicu. Kniha splnila moje očakávania.

11.11.2021 5 z 5

Hadí oči Hadí oči Isabella Maldonado

Waw !!! Skvelý napínavý detektívny príbeh, ktorý nedokážete odložiť. Autorka sa trošku vracia do prvého dielu, ale ak si chcete knihu užiť naplno odporúčam prečítať si najprv prvý diel. Hlavná hrdinka "bojovníčka! Nina je jednoznačne nezabudnuteľnou postavu, ktorú dopĺňa jej pracovný tím, predstavujúci chýbajúcu rodinu, v podobe Wade, Breckovej, Kenta a Buxtona. Neopakovateľný príbeh, zápletka - určite si nenechám ujsť pokračovanie série.

17.04.2022 5 z 5

Hejno havranů Hejno havranů Kate Stewart

Tak toto bola riadna jazda. Keďže príbeh skončil veľmi otvorený, nevydržala som a prelúskala som druhú časť v angličtine. Knihu jednoznačne doporučujem.

28.12.2021 5 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Celá séria "Hriešnici" je perfektná a pre milovníčky romantických kníh až povinná. Na príbeh Trenta a Edie som sa veľmi tešila.

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Kniha obsahuje okrem tradičného zamilovania, posteľových scén aj humorné časti (kempovanie "v prdelákově"). Niektoré pasáže knihy by som skrátila. Knihu hodnotím ako veľmi "čtivú". Autorku si určite zapamätám, pretože aj jej ďalšie knihy môžu byť pútavé.

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Smutno-krásny príbeh s veľmi silným posolstvom. Priznávam sa, že nie som "plačko", ale pri tejto knihe som sa pristihla, že som svojvoľne plakala.

02.05.2023 5 z 5

Volání o pomoc Volání o pomoc Wendy Dranfield

Fíha, tak tomu hovorím jazda. Kniha vás vtiahne do deja už od prvých strán, vynoria sa nevšedné prepojenia, s ktorými som spočiatku ani nerátala. Som rada, že Madison našla svojho syna. Už teraz som veľmi zvedavá pokračovanie.

14.04.2023 5 z 5

Zas tak moc ho nežeru Zas tak moc ho nežeru Meghan Quinn

Vtipná romantikuš kniha na odreagovanie. Slovný ping-pong medzi hlavnými protagonistami nemal chybu. Už teraz som nadstavená na pokračovanie.

01.04.2023 5 z 5

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

Waw ! Perfektná kniha, autorka nesklamala a udržala si svoju úroveň. Vtipný, zábavný, romantický príbeh s hlavnými hrdinami, ktorých si zamilujete. Jednoznačne paráda:-)

28.09.2022 5 z 5

Království z kostí Království z kostí Barry Hutchison

Vydarený knižný počin. Bavil ma sympatický, sarkastický šéfinšpektor Jack Logan so svojráznymi metódami, ktorú sekundoval vytvorený kriminálny tím najmä mladá policajtka Sinerad. Pevne verím, že budú preložené aj nasledujúce diely. Knihu si určite prečítajte - neoľutujete.

12.06.2022 5 z 5

Najdi mě Najdi mě Anne Frasier (p)

Veľmi vydarený triller s kriminálnou zápletkou. Niektoré scény z knihy som si vedela domyslieť resp. odhadnúť, ale neubralo to vôbec na kvalite. Sympatickí boli v príbehu aj hlavní hrdinovia (Reni a Danny) a priam fascinujúce bolo prostredie púšte. Dúfam, že bude aj pokračovanie.

02.05.2022 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Nová séria, nová vyšetrovateľka, ale tentokrát nie ako policajtka, ale ako "súkromné očko". Detektívka s ľahko čitateľným dejom, zaujímavé a prepracované postavy, dobrá zápletka s rýchlym spádom a prekvapivé rozuzlenie. Knihu určite odporúčam.

16.01.2022 5 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Pri čítaní som sa nenudila ani chvíľu. Z môjho pohľadu je táto druhá časť ešte lepšia ako prvá , keďže je prepracovanejšia, opäť perfektne vykreslené postavy - osobitej povahy. Som zvedavá na pokračovanie.

29.12.2021 5 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Kniha je vtipná a oddychová. Zápletka v knihe predstavuje klasiku, s ktorou sa môžeme stretnúť romantických resp. erotických príbehoch. Medzi hlavnými postavami vnímate už od začiatku príbehu vzájomné iskrenie a na ich slovných výmenách sa určite zasmejete.

27.10.2021 4 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Kniha Miznúce dievčatá sú "knižnou lahôdkou" pre všetkých milovníkov detektívneho žánru. Príbeh má všetko, čo treba na správnu dávku napätia. Určite si zamilujete hlavnú hrdinu, Josie Quinnovú, ktorá je veľmi húževnatá, inteligentná, sebaistá. Určite si prečítam aj pokračovanie série.

16.10.2021 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Kniha predstavuje vtipný, ale aj dojímavý príbeh rozvodového právnika a manželskej poradkyne. Hneď od začiatku sledujeme ich vtipné zoznámenie a následné spoločné spolunažívanie v kancelárskych priestoroch. Príbeh je popretkávaný silnou chémiou hlavných hrdinov, ich vzájomných hašterením. Kniha je topková, určite stojí za prečítanie.

26.08.2021 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Kniha má dynamiku, náboj, živelnosť, bez problémov vás vtiahne do deja. Zaujímavé bolo striedanie prítomnosti - reality (vyšetrovanie) s minulosťou - denníkovými zápiskami. Tak toto je "šupa" a určite sa zaradí k obľúbeným knihám tohto žánru.

Transcendence Transcendence Jewel E. Ann

Kniha prináša príbeh, ktorý je pre mňa lákavý, originálny, nevšedný a uveriteľný. Takýto príbeh som ešte nečítala. Celý čas ste v napätí - stretnutie hlavných hrdinov v ordinácii psychológa, spomienky na detstvo, vzájomné citové prepojenie.... Už, aby bolo vydané pokračovanie. Knihu určite odporúčam na prečítanie.

13.08.2023 5 z 5