Nikyna8 Nikyna8 komentáře u knih

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Opět autorky nesklamaly, nádherná knížka, nemohla jsem se odtrhnout. Pohodová romantická knížka.

30.09.2021 5 z 5

Nevhodné! Nevhodné! Vi Keeland

Dalsi nádherná kniha od této spisovatelky, od které se nedá odtrhnout. Moc se mi líbila.

25.09.2021 5 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Libila se mi, četla se rychle. Jsem ráda že jsem počkala až vyjdou všechny tři díly. Láska, krutost napětí sex dominatnost...Otevírám druhý díl.

24.07.2021 5 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Krasna kniha, opravdu se mi líbila . Kniha mě nezklamala, takové klasické romanticke čtení.

10.07.2021 5 z 5

Na vlásku Na vlásku Lucy Score

Moc krásná kniha, přečetla jsem. Ji jedním dechem. Obě hlavní postavy byli úžasný, vytáhli vás do děje. Romantické vtipne odpočinkové čtení. Těším se na další knihu od této spisovatelky.

30.05.2021 5 z 5

Trable Trable Samantha Towle

Hezká kniha, četla se pěkně. Takový na půl smutný příběh, ale láska a trpělivost zvítězila.

07.05.2021 5 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Naprosto úžasná knížka, úplně mi pohltila nemohla jsem se odtrhnout. Krásně napsané. Doporučuji.

20.03.2021 5 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Taková průměrná knížka, nebyla špatná ale tak nějak... Měla jsem chvílemi chuť ji odložit. Děj se tak táhnul. Tuto spisovatelku mám ráda ale toto je asi její nejslabší série. No uvidím zda se pustím do dalšího dílu.

17.03.2021 4 z 5

PS: Chybíš mi PS: Chybíš mi Winter Renshaw

Krásná knížka, příjemné romantické. Takový odpolední relax.

26.11.2020 5 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

Krásná kniha, moc hezky napsaná, četla se jedním dechem, odpočinková, romantická se špetkou napětí.

03.11.2020 5 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Nedala jsem na recenze a knihu přečetla, udělala jsem dobře krásná kniha. Nemohla jsem se od ní odtrhnout, odpočinkové čtení.

03.10.2020 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Jedním slovem nádhera, knížka mi bavila a přivedla na jiné myšlenky. Měla jsem teď takové špatné období a nemohla se odreagovat až s touhle knihou. Krásná čtivá romantická, nemohla jsem se odtrhnout četla a četla.

11.07.2020 5 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Kniha mi pohltila a já četla četla a četla, nádherná kniha plná citů, lásky i slzičky káply. Opravdu stojí za přečtení.

04.05.2020 5 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Krásné zakončení, i druhý díl naprostá odpočinková pecka, slzičky nechyběli. Krásná romance.

13.02.2020 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Naprosto krásná kniha, která se četla sama, nešlo se od ní odtrhnout. Plná krásných slov, lásky. Zasmála jsem se poplakala si a už teď po přečtení ihned otevírám druhý díl.

11.02.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Kniha mě pohltila a nedokázala jsem se odtrhnout, smích i slzičky nechyběli.Pohodová kniha, u které si odpočinete, moc krásná , i když předvídavé. Pro mě naprostá pecka.

30.01.2020 5 z 5

My My Elle Kennedy

Přečteno jedním dechem, krásně napsané...láska dvou mužů,

30.01.2020 5 z 5

On On Elle Kennedy

Wau, tak to byla jízda, plná erotického jiskření zamilovanosti mezi muži. Moc pěkně se to četlo. Jdu hned na druhý díl.

01.01.2020 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Další úžasný díl. Krásná zápletka. Doporučuji

28.11.2019 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Další pěkná kniha od tohoto spisovatele.

08.11.2019 5 z 5