Nikyna8 Nikyna8 komentáře u knih

On On Elle Kennedy

Wau, tak to byla jízda, plná erotického jiskření zamilovanosti mezi muži. Moc pěkně se to četlo. Jdu hned na druhý díl.

01.01.2020 5 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Krásné zakončení, i druhý díl naprostá odpočinková pecka, slzičky nechyběli. Krásná romance.

13.02.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Kniha mě pohltila a nedokázala jsem se odtrhnout, smích i slzičky nechyběli.Pohodová kniha, u které si odpočinete, moc krásná , i když předvídavé. Pro mě naprostá pecka.

30.01.2020 5 z 5

Nevhodné! Nevhodné! Vi Keeland

Dalsi nádherná kniha od této spisovatelky, od které se nedá odtrhnout. Moc se mi líbila.

25.09.2021 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Jako nemám slov neuvěřitelný příběh lásky, smutku, o dobrém i špatném co život přináší. Knížky od této spisovatelky je záruka krásné knížky ona prostě psát umí klobouk dolu.

17.09.2023 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Napínavé čtivé, vrhám se na pokračování této série

31.01.2023 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Jedním slovem nádhera, knížka mi bavila a přivedla na jiné myšlenky. Měla jsem teď takové špatné období a nemohla se odreagovat až s touhle knihou. Krásná čtivá romantická, nemohla jsem se odtrhnout četla a četla.

11.07.2020 5 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Za mě úžasná kniha kniha, splnila vše co jsem od ni očekávala, usmívám se ještě teď. Romantika. pohoda, odpočinek u knížky.Doporučuji.

06.07.2023 5 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Dalsi nádherná kniha která pohladí duši, cítíte že ve vás něco zanechala. Zažijte smich, romantiku, erotiku napětí i smutek. Slzy tekly proudem. Opravdu dojemný příběh.

30.10.2021 5 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Naprosto úžasná knížka, úplně mi pohltila nemohla jsem se odtrhnout. Krásně napsané. Doporučuji.

20.03.2021 5 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Nedala jsem na recenze a knihu přečetla, udělala jsem dobře krásná kniha. Nemohla jsem se od ní odtrhnout, odpočinkové čtení.

03.10.2020 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Naprosto krásná kniha, která se četla sama, nešlo se od ní odtrhnout. Plná krásných slov, lásky. Zasmála jsem se poplakala si a už teď po přečtení ihned otevírám druhý díl.

11.02.2020 5 z 5

My My Elle Kennedy

Přečteno jedním dechem, krásně napsané...láska dvou mužů,

30.01.2020 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Knížka se mi moc líbila, hned se vrhám na třetí díl.Doufám že bude stejně hezký jako první druhý díl.

02.11.2017 5 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Co napsat k tak dokonalé knize, četla se sama.Tolik slziček a kapesníků jsem dlouho nepoužila.Na poslední stránce jsem byla smutná, že je konec. Tato spisovatelka to fakt umí jedna z mých nejoblíbenějších.

20.08.2023 5 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Taková průměrná knížka, nebyla špatná ale tak nějak... Měla jsem chvílemi chuť ji odložit. Děj se tak táhnul. Tuto spisovatelku mám ráda ale toto je asi její nejslabší série. No uvidím zda se pustím do dalšího dílu.

17.03.2021 4 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Dočteno,mohu s klidnou myslí říct, krásná série.
Někomu se líbí někomu ne.
Někdo zavrhne a někdo pochvalí. Myslím si, že je to i rozpoložení v jakém se člověk nachází.
Já za sebe mohu celou sérii doporučit.

08.09.2019 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Velice silná kniha od které se nedá odtrhnout. Krásná zároveň smutná, dechberoucí, plná emocí síly,lásky.....

28.05.2019 5 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

,,,Úžasná,,, jedním slovem,
jsem plná emocí.Nádherná kniha.

21.01.2018 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Další krásné počteníčko,knihy od této spisovatelky jsou všechny skvělé.

17.11.2017 5 z 5