Nikychlupova Nikychlupova komentáře u knih

Probuzení Simona Spiera Probuzení Simona Spiera Becky Albertalli

Kniha se četla dobře. Nebyl to žádný složitý příběh, ale oddechový. Ale kdo je Blue, jsem neuhodla-takže super, že to nebylo okatě jasné od začátku. A na rozdíl od knihy co když jsme to my, se ani jeden nemusel stehovat. Takže šťastný konec zarucen. Dávám čtyři hvězdy, kniha co když jsme to my, se mi trošičku líbila víc, jak příběhem, tak obalem.

15.08.2021 4 z 5

Tohle léto říkám ano Tohle léto říkám ano Lindsey Roth Culli

Průměrná kniha, která ve vás nic nezanechá. Ale jako oddechové čtení dobrá. Dávám dvě hvězdy.

26.07.2021 2 z 5

Nevěřte Hunterovi Nevěřte Hunterovi Karolína Bendová

Konec knihy se mi zdál moc rychlý, najednou z romantiky detektivka. A konec mě moc nepotěšíl, za konec hvězdu dolů, a jinak se kniha četla dobře. Dávám čtyři Hvezdicky.

20.07.2021 4 z 5

Heartstream Heartstream Tom Pollock

Ze začátku jsem vůbec nevěděla, že jsou ty příběhy propojené, žádný letopočet co by to napovídal. Takže jsem to pochopila, až to bylo řečeno. A asi ještě tím, že jsem to nečekala to bylo lepší. Opravdu jsem nečekala, že se to tak obrati, ale někdy to tak bývá, že ten, kdo se jeví jako triznitel, je obětí. Pět hvězdiček a putuje do doporučených.

20.07.2021 5 z 5

Roztomilá malá tajemství Roztomilá malá tajemství Sara Shepard

(SPOILER) Četla jsem jako jako poslední díl série.
Hanna problémy s jídlem a tatínkem, který je na zabití. I když mám Hannu rada je to módní sluníčko, balení trenéra na mě působilo trapné.

Emily hodná holka, co prahne po lásce a kamarádství. Její tajemství se mi líbilo.

Aria Mám ji ráda je svá, nevim co dodat.

Spencer její příběh na mě jako tajemství nepusobilo.

Všechny knihy mam moc ráda.

10.07.2021 5 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Lepší než jednička, opět něco nového. I když to není úplně můj šálek čaje, i tak se vrhám na další díl. Když už jsem začala číst. Dávám tři hvězdy.

10.07.2021 3 z 5

Společenský tvor Společenský tvor Tara Isabella Burton

Deprimující, ale dočetla jsem. Nijak mě to neohromilo, chování postav mi přišlo povrchní a nechutné. Něco takového nechcete číst. Po přečtení se cítím smutná, tohle ne. Dávám dvě hvezdy.

10.07.2021 2 z 5

Nevítaní Nevítaní Sophie Jordan

Rozhodně super nápad. Příběh sice nebyl nijak napínavý, ale špatný taky nebyl. Dávám tři hvezdicky.

02.04.2021 3 z 5

Nespoutaní Nespoutaní Sophie Jordan

Ještě lepší, než první díl, více akce a napětí.

02.04.2021 5 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Příběh byl dobrý, nenudila jsem se, ale nejlepší ne, četla jsem lepší.

02.04.2021 3 z 5

Instagirl Instagirl Annette Mierswa

Kniha se čte dobře, nese velmi křehký příběh ze kterého jde mráz po zádech. Hlavní hrdinku jsem si oblíbila. Rozhodně doporučuji přečíst.

12.02.2021 5 z 5

Hledané Hledané Sara Shepard

Snad nejlepší díl z celé série. Nedokázala jsem přestat číst. Běhal mi mráz po zádech.

06.02.2021 5 z 5

Víš, že mi chybíš? Víš, že mi chybíš? Estelle Maskame

Na Eden a Tylera budu hodně dlouho vzpomínat. Tím, že jsem všechny díly četla po sobě jsem s nimi strávila hodně chvil. Určitě nečtu naposled. Emoce odrážející se v očích a kvalitní káva - doporučují !

31.01.2021 5 z 5

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Čtu to hned po sobě. Přijde mi, jako by se to obrátilo, Tyler měl Tiffani - Eden má Deana. Řeší opět to samé - jak z toho ven. V prvním díle to ukončila Eden, teď Tyler. Pokaždé, kdyý něco vyřeší, jeden z nich uteče. Celkově to nebylo špatné, vrhám se na třetí díl a doufám, že to dopadne tak, jak má Eden Tyler

31.01.2021 5 z 5

Moje vánoční řecká svatba Moje vánoční řecká svatba Samantha Tonge

Příběh průměrný, nijak mě kniha nezaujala.

31.01.2021 2 z 5

Ke hvězdám a ještě dál Ke hvězdám a ještě dál Marilyse Trécourt

Opravdu to není obyčejná kniha. Dokáže vás inspirovat k tomu, si ve svém životě prožít to, co jsi přejeme.

31.01.2021 4 z 5

Clarity Clarity Karolína Bendová

Takový průměr. Pro mladší.

14.12.2020 3 z 5

Zákon jednoho Zákon jednoho Ashley Saunders

Zajímavý příběh, líbil se mi.

29.09.2020 4 z 5

Láska v prachu hvězd Láska v prachu hvězd Krystal Sutherland

Nemohla jsem přestat číst. Jedna část me jsi přála jiný konec, ale druhou části vím, že to tak zapadá. Krásná kniha, doporučuji.

23.09.2020 5 z 5

Sběratel skleněnek Sběratel skleněnek Cecelia Ahern

Doufala jsem, že to bude něco tak dobrého jako cesta ze ztracena, ale nijak mě to nezaujalo.

22.09.2020 2 z 5