Nikychlupova Nikychlupova komentáře u knih

Úniková hra Úniková hra Megan Goldin

Kniha byla suprová moc mě bavila a super se četla. Dávám čtyři hvězdičky.

15.08.2021 4 z 5

Jsme všichni sněhové vločky? Jsme všichni sněhové vločky? Holly Bourne

Nádherná kniha a silný příběh. Opravdu doporučuji přečíst všem bez rozdílu. Dávám pět hvězdiček a doporučuji

20.07.2021 5 z 5

Život udeří, kam se mu zachce Život udeří, kam se mu zachce Petra Hülsmann

Jo Knuta jsi pamatují i z knihy cokoladovy průšvih, ale tohle bylo lepší, silnější příběh.

20.07.2021 4 z 5

Sleduj mě Sleduj mě A. V. Geiger

No..uznávám dost nereálný příběh, ale líbil se mi. Můžeme v tom vidět varování, ze na sociálních sítích nemůžeme věřit všemu a všem. A Tessiina diagnóza je mi blízka, takže jsem si její postavu oblíbila. Jen ten konec jsem moc nepochopila, jako by nás chtěla autorka zmást. Dávám pět hvězdiček.

11.07.2021 5 z 5

Jizvy jako křídla Jizvy jako křídla Erin Stewart

Skvělé napsaná kniha. Úžasný, dechberouci, inspirující příběh o bolesti, lásce, touze a neskutecné odvaze. Pět hvězdiček a doporučuji přečíst !! ;)

11.07.2021 5 z 5

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Velmi dobre, netradiční a ano trochu ujeté. Kniha se dobře četla. A konec jsem určitě nepredpovidala. Dávám čtyři hvězdy.

11.07.2021 4 z 5

Řecký sen Řecký sen Samantha Tonge

První jsem četla druhý díl, tak už jsem věděla, jak to dopadne. Oddechove, romantické čtení, při kterém máte chuť na koláč. Dávám tři hvězdy.

Čokoládový průšvih Čokoládový průšvih Petra Hülsmann

Kniha se četla dobře, byla vtipná ale od začátku bylo jasné, jak to dopadne. Takový průměr mezi sladaky, na odpočinek, nic nedá, nic nevezme. Dávám tři Hvezdicky.

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Super téma, opět něco nového o čem jsem ještě necetla. Davam tři hvězdičky.

Hodné holky Hodné holky Sara Shepard

Cože ? Pětice dívek ? No dobrá.... Překvapení, které jsem nečekala, ale příběh to nezkazilo. Rozhodně ještě lepší než první díl. Doporučují, přečteno jedním dechem.

Perfekcionistky Perfekcionistky Sara Shepard

Jako milovnice prolhaných krásek, jsem musela přečíst i tohle. A super, nejsem zklamaná. Příběh super, napětí velké. Doporučují.

Ohrožené Ohrožené Sara Shepard

Jeden z nejděsivějších dílu.

02.04.2021

Poblázněné Poblázněné Sara Shepard

Jeden z těch lepších dílu. Jsem napnutá.

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Nevím, asi jsem myslela, že to dopadne jinak. Místy mi bylo Saskie líto. Ale ušlo to. Ale nejlepší z knih to nebylo.

02.04.2021 3 z 5

Život zn.: Hygge Život zn.: Hygge Rosie Blake

Fájň pohodové čtení, u kterého se chcete obklopit svíčkama.

14.12.2020 4 z 5

Spolu jsme dokonalá holka Spolu jsme dokonalá holka Ariel Kaplan

Moc hezký příběh ve kterém jsem se našla jako Bethany. Krásné čtení u kterého není třeba přemýšlet, ale vcítit se.

14.12.2020 4 z 5

Život na ostro Život na ostro Lenka Lanczová

Romantická kniha o životě.

22.10.2020 5 z 5

Já a holka odvedle Já a holka odvedle Jared Reck

Nádherná kniha. Ze začátku mě moc neoslovila, možná i kvůli sportu, který mi už potom nevadil. Prostředek příběhu mě dostal. Oblíbila jsem si obě hlavni postavy. Mohu doporučit.

29.09.2020 5 z 5

Cesta ze ztracena Cesta ze ztracena Cecelia Ahern

Nejlepší kniha, kterou jsem v poslední době četla. Poutavá od začátku do konce. Precizně propracovaná. Nic mi v ni nechybělo , můžu jen doporučit.

23.09.2020 5 z 5

Odvážná a sexy Odvážná a sexy Jill Shalvis

Oddechové čtení o lásce, sexu a nenávisti.

19.09.2020 3 z 5