Niksalka Niksalka komentáře u knih

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Úžasná kniha. Přečteno jedním dechem a ne jen jednou. K této knize se velmi ráda vracím. Sledovat, jak se Archer mění je skvělé a momenty z jeho dětství tomu jen dodávají na dokonalosti.

05.11.2018 5 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Tato kniha je skvělá. Přečteno za jediný den a v budoucnu se k ní ještě určitě vrátím. Doporučuji i druhý díl, který se dá také těžko pustit z ruky.

09.11.2017 5 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Velmi čtivá a pohodová kniha. Každý má jiný styl a já osobně jsem ji již četla 2x a ráda si ji přečtu znovu.

11.09.2017 5 z 5

Tam, kde ji našli Tam, kde ji našli Kimberly McCreight

Skvělá kniha. Podobné příběhy mě velmi baví. Od začátku má člověk při čtení pár otázek, na které čeká na odpověď a sotva jednu dostane, tak se zároveň objeví další otázka. Super čtení, hlavně při cestování. Cesta hned rychleji uteče.

03.01.2019 4 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Po přečtení všech knih musím říct, že první díl byl super. Další díly už nejsou tak dobré, ale první rozhodně doporučuji!

11.09.2017 4 z 5

Rozkaz zabít Rozkaz zabít James Dashner

Super kniha. Vědět, jak to všechno začalo je paráda. Konec byl velmi zajímavý a tak trochu předvídatelný. Ale přeci jen série Labyrint je o moc lepší. Moc se těším, až se dostanu ke knize Kód horečky a doufám že to bude stejně dobré jako ostatní knihy ze série.

08.11.2018 4 z 5

Závist Závist Gregg Olsen

Tato kniha byla zajímavá, ale musím se přiznat, že jsem se nedokázala začíst. První polovina mě moc nebavila, často jsem se ztrácela a nevěděla o kom a z jaké doby se jedná. Hodně se přeskakovalo a to mi vadilo. Ale u druhé poloviny už jsem si zvykla a nakonec mě kniha i zaujala. Zajímavý konec. :) Proto 3 hvězdy.

16.02.2018 3 z 5