Nikola_ Nikola_ komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Kniha přečtena jedním dechem..ačkoli je toto téma velmi smutné, kniha je napsaná moc dobře. Líbí se mi prolínání postav a jak do sebe všechno nakonec zapadne. Paní Mornštajnová odvedla kus práce.

11.05.2019 5 z 5

Tak musím říct, že tohle bylo něco. Člověk si ani nedovede představit, co vše se u nás děje. Takhle kniha by měla být povinnou četbou každého občana. S čistým svědomím mohu doporučit.

31.05.2020 5 z 5

Uteč, dokud můžeš Uteč, dokud můžeš Rebecca Zanetti

Skvělá kniha, skvělé krimi! Rozhodně to není žádná "červená knihovna" jak zde někdo komentuje.. Nemohu se dočkat dalšího dílu. Po dlouhé době zase super začátek nové série. Doporučuji.

05.03.2023 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Ze začátku mě kniha moc nebavila a chtěla jsem ji odložit, ale jsem ráda, že jsem to neudělala.. Nakonec se mi moc líbila..

03.10.2021 5 z 5

Muž, který sázel stromy Muž, který sázel stromy Jean Giono

Krásný příběh, který by si měl každý přečíst..

12.06.2020 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Tato kniha je za mě velmi povedená, myslím, že o těchto věcech by se mělo stále mluvit a tato knihu celou situaci vykresluje ne až tak drastickým způsobem, proto se dá, alespoň za mě trochu lépe číst..

17.01.2020 5 z 5

Tak tohle je pecka! Naprosto neodložitelná kniha.

01.01.2023 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Za mě bohužel nejslabší Robertova kniha. Nečetla se mi moc dobře a téma gay komunity mi vadilo, podle této knihy to vypadá, že je každý druhý muž gay.. Bylo toho až moc..

27.12.2022 3 z 5

Rodina z podkroví Rodina z podkroví Lisa Jewell

Tak tohle bylo skvělý..Nemohla jsem odložit, moc mě baví autorčin styl psaní, rozhodně stojí za přečtení.

07.03.2021 5 z 5

Hříchy Hollywoodu Hříchy Hollywoodu Alessandra Torre

Skvělá odpočinková kniha. Mohu doporučit.

08.06.2020 5 z 5

Vánoční koleda Vánoční koleda Charles Dickens

Krásný a smysluplný vánoční příběh..

16.11.2019 5 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Pro mě první setkání s autorkou, ale určitě ne poslední. Takhle čtivou a milou knihu jsem už dlouho nečetla. Doporučuji

29.12.2021 5 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Nutně potřebuju další díl! Skvělé skvělé

11.08.2021 5 z 5

Lovec Lovec Jack Heath

Tak tohle bylo skvělý.. Stejně jako první díl. Nutně potřebuju pokračování :D

05.07.2021 5 z 5

Ztracené střípky Ztracené střípky Tim Weaver

Dokonalost! Má první kniha od Tima, ale rozhodně ne poslední.

13.06.2021 5 z 5

Strach Strach Franck Thilliez

Dokonalý příběh, který Vás okamžitě chytí a nepustí. Prolínání dvou vyšetřovacích linií, které se nakonec spojí je moc dobře psané.. Všechno do sebe krásně zapadne a já už se moc těším na další díl.

20.06.2020 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Bryndza opět nezklamal. TOP!!

29.07.2019 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Bohužel tato kniha za mě ne... nemohla jsem se donutit ji čist.. ani jsem nedočetla

18.06.2019 1 z 5

Sestry z Titaniku Sestry z Titaniku Patricia Falvey

Moc milé čtení, zajímavý námět. Doporučuji

10.06.2021 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Co dodat.. Skvělé jako vždy!

19.01.2021 5 z 5