Nikoll2 Nikoll2 komentáře u knih

Královna Tearlingu Královna Tearlingu Erika Johansen

Příběh mne sice zaujal od prvních stránek, ale v určitých částech bych byla ráda za více akce. Hlavní postavy mi byly sympatické a stejně jako královna jsem si oblíbila Koštěje, proto mne trošku mrzelo, že se neukazoval častěji.:D

29.12.2016 3 z 5

Rebel Rebel Amy Tintera

První díl jsem četla asi před dvěma lety a na pokračování jsem narazila náhodou. Z počátku mi vždy chvíli trvalo než jsem se rozpomněla, ale po pár stránkách už to bylo zase jako u té první a četlo se samo.
Neměla jsem problém se do postav vcítit a držela jsem jim tak palce u každého jejich zádrhelu.
Jedna * chybí, protože mi to ze začátku přišlo trošku táhlé, ale jinak se mi kniha líbila.
Určitě doporučuji:)

24.11.2016 4 z 5

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Nevím, jestli to bylo tím, že jsem knihu četla v angličtině nebo to prostě není kniha pro mě. Děj mi přišel nezáživný a nějak jsem se nemohla dokopat k dočtení.
Podívala jsem i na film a poprvé byl lepší než kniha. Ten bych tedy na rozdíl od knihy doporučila)

10.10.2016 1 z 5

Prozření Prozření Kelley Armstrong

Všechny díly jsem přečetla jedním dechem. Děj je tak neuvěřitelně napínavý, že vás nenechá chvíli v klidu. Patří mezi ty, u kterých vás mrzí, že už skončily.:D
Určitě doporučuji!!:)

02.06.2016 5 z 5

Girl Online Girl Online Zoe Sugg

Girl Online je oddechová knížka, která i přes to zaujala a četla se velmi dobře. Můžu ji tedy určitě doporučit. Hlavně pro klidné letní dny. :)

18.07.2015 4 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Upřímně jsem z této knihy pořád trochu zmatená.:D Po přečtení Hvězdy nám nepřály jsem se na další knihu od tohoto úžasného spisovatele velmi těšila a to byla asi ta chyba. Očekávala jsem poutavý děj, od kterého se nebudu moci odtrhnout, pro mě však takový nebyl.
Nedá se říct, že by mě kniha úplně zklamala. Měla v sobě skrytou takovou zvláštní myšlenku a to se mi líbilo, ale myslím, že děj by mohl být trochu zajímavější.
I přes to knihu doporučuji . :)

21.02.2015 3 z 5

Bez dechu Bez dechu Sophie Jordan

Kniha se mi stejně jako předešlé díly líbila. Jediné co mě mrzí je, že je konec useknutý, ale to se od takového počtu stránek dá očekávat. :D
I přes to, knihu doporučuji :)

15.12.2014

Loď mezi hvězdami Loď mezi hvězdami Beth Revis

Na začátku mě kniha moc nezaujala a chtěla jsem ji odložit, ale jsem ráda, že jsem to neudělala, protože děj se rozvine a je zajímavý. Kniha se mi nakonec líbila a těším se na další díl. :))

16.06.2014 3 z 5