nikol7737 nikol7737 komentáře u knih

Noc v Lisabonu Noc v Lisabonu Erich Maria Remarque (p)

Remarque nikdy nezklame.
Jedná se o příběh jedné noci, kde opět nesmí chybět krásná žena. Příběh není nijak výjimečný, ale díky občasným úvahám tvoří velice silný román.

Noc v Lisabonu u mě překonala i tři kamarády.
Nemohu se dočkat, až začnu číst další jeho román.

05.09.2017 5 z 5

Geniální přítelkyně Geniální přítelkyně Elena Ferrante

Čekala jsem více.

30.12.2018 3 z 5

Proč bychom se nepotili aneb Jak se chodí po horách Proč bychom se nepotili aneb Jak se chodí po horách Zdeněk Šmíd

Takhle kniha má tak milý humor, připomínalo mi to Saturnina.

06.05.2020 5 z 5

V knize se vyskytuje velice absurdní humor, který bohužel nebyl pro mě.
Na knihu jsem se velice těšila, mám ráda vtipná díla.
Nic méně knihu jsem po pár dnech odložila a už se k ní nevrátila.
Tato kniha se ve mně zapsala pouze jako 1.kniha, kterou jsem nedočetla.

15.11.2016 1 z 5

Kulička (3 povídky) Kulička (3 povídky) Guy de Maupassant

Dlouho trvalo, než jsem knihu otevřela. Po přečtený prvních 10 stránek jsem i litovala, že jsem knihu vůbec otevřela. Po deseti stranách se mi kniha začala líbit a po přečtení můžu doporučit. Velice realistický příběh, který ''nádherně'' vystihuje lidské vlastnosti.

11.03.2017 4 z 5

Nic vážného Nic vážného Justine Lévy

Pro mě jedna z velmi dobrých knih.
Narazila jsem na ní náhodou v levných knihách a za 40 korun musela být má!
Nevím proč, ale tahle kniha mě chytla, jestli to bylo tím, že jsem byla s autorkou stejného názoru na lásku.
Občas se v knize vyskytly dlouhé, nudné části ( zejména popisování všech drog a stavů)
Ale celkově knížko bych hodnotila na 90%

14.08.2014

Vězeň noci a mlhy Vězeň noci a mlhy Anne Blankman

Musím říct, že po dlouhé době to byla kniha, která mě od začátku bavila. Jsem ráda, že jsem knihu dostala, protože z důvodu za mě nepěkné obálky, bych si knihu sama do rukou nevzala.

19.12.2020 5 z 5