Nikka07 Nikka07 komentáře u knih

Lesohrad Lesohrad Brandon Mull

Musím říct, že jsem si ji přečetla snad třikrát, a pořád stejně nadšeně. Kniha je velice dobrodružná, dokonce bych ji místy dala i do menšího hororu. Navíc jak tam popisují víly, nebo ty plivníky... Řekla bych, že celkem originální. A ty obrázky... Nádhera. :D Třeba ten dvoustránkový ze slunovratu. Nebo tý čarodějnice. Ke konci obdivuji Kendřinu odvahu.
Souhrn: Kniha nadchla, nemohla jsem se odtrhnout + super obrázky = 5*
:D

16.12.2012 5 z 5

Zář Zář Alexandra Adornetto

Knížka je celkem zajímavá. Opravdu se mi na ní líbí, že tady je ta nadpřirozená bytost holka, a ne kluk (Twilight sága atd.). Sice jsem nejdřív četla druhý díl, a pak až tento, jelikož to babička jaksi popletla, ale nemám jí to za zlé.
Děj je celkem chytlavý a zajímavý.

16.12.2012 4 z 5

Dcera kostí a dýmu Dcera kostí a dýmu Laini Taylor

Tak, nejdřív mě zaujal její obal. Následně jsem si ji i koupila. A lhala bych, kdybych řekla, že toho lituji. Vůbec. Je to jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla. Psaní ve třetí osobě mi většinou trošku vadí, ale tady jsem si zvykla jako nic.
Strašně moc se mi líbí vykreslení Prahy, hlavně kvůli tomu jsem si taky knížku pořídila. :D No řekněte, kolik příběhů se odehrává u nás?
U většiny knih jsem schopna předvídat, co a jak, ale tahle kniha byla totální překvapení. Že v tom zuby nakonec budou mít velkou roli, stejně jako Karouiny hamsa tetovaní a Madrigal. A samozřejmě, Akiva. Toho kluka je mi celkem líto, docela mě naštvalo, když je vyzabíjel, ale docela ho chápu. Holku, kterou miloval, mu podřízli na špalku přímo před jeho očima. A to bych vážně nikomu nepřála.
Taky se mi moc líbí povaha Karou, její dětská hravost a tak. :) No prostě moc úža kniha.

Démon z Hex Hall Démon z Hex Hall Rachel Hawkins

Musím říct, že se mi tento díl líbil mnohem víc než první, protože tam je víc zvratů a romantiky (xD). Každopádně stejně jako první, tak i tento díl vřele doporučuji (náctiletým. A taky těm kteří si potrpí na zakázanou lásku s nádechem fantasy)

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Takže... Knížce jsem se nejdřív vyhýbala, ale když jsem neměla co číst, tak jsem si jí koupila. A nelituju! Knížka je hodně chytlavá a napínavá. Přečetla jsem jí za pár hodin, jelikož jsem se vůbec nemohla odtrhnout. Doporučuji :)

Vykoupení Vykoupení Lauren Kate

Myslím, že nejlepší knížka z celé série. Strašně se mi líbila ta úplně poslední věta, jak Luce zjistí co je zač, a jak se znovu rozhodnou pro to samé. Prostě BOMBA! Ale kdybych chtěla číst jen tento díl, a nečetla ty první, nevěděla bych "o co go". No, každopádně dávám 5*, a asi si to půjdu přečíst znova :D

Vytržení Vytržení Lauren Kate

Sice jsem si tady přečetla jen konec, a pak se vrhla na čtvrtý díl, neměla jsem tušení o co tam jde a tak jsem si přečetla i tuto. Musím říct, že mě to překvapilo. Sice mě trochu nudilo, jak navštěvovala ty životy, ale stejnak je to pěkné. Nedám plný počet bodů, protože jsem četla, dle mého vkusu i lepší. Dávám 4* :)

04.11.2012 4 z 5

Muka Muka Lauren Kate

V druhé části jsem konečně více méně dostala odpověď na mé otázky, stejně se tvořily další a další. Ale stejně. Průběh knížky dobrý. Luciino chování mě někdy vážně štvalo, stejně jako ten konec a nechal na vážkách. Nu což. Pěkné :D

04.11.2012

Pád Pád Lauren Kate

Tuto knížku jsem četla asi 3krát. Pořád mě baví :D. Kniha je ze začátku taková hm... obyčejná, ale ke konci to začne být napínavější a skončí to otevřeným koncem, což nenávidím, ale díky tomu že už jsem měla koupenou i druhou část, s chutí jsem se do ní pustila. Zkrátka: romantická fantasy knížka, a to je, alespoň pro mě, vražedná kombinace. Takže doporučuji :D

04.11.2012 4 z 5