Niki.N Niki.N komentáře u knih

Ricci Ricci Marcy Jell

Další díl , který se mi velmi líbil. Bratři jako vždy přispolu a další tejemná dívka , které se žene za pomstou a kdy chce otec mít převahu. Někdy si říkam jak je možné, že otec s takovou armádou a synové nepřemožitelní a bez újmy :-), Bonusová kapitolu mě moc nenadchla , ale těším se na další pokračování jezdců

03.12.2023

Láska online Láska online Penelope Ward

Příběh se mi velmi líbil jak s pohledu Eden kdy to neměla vůbec snadné jak svůj život tak i jejího bratra. Na druhou stranu Ryder jako bohatý muž který má všechno na co si vzpomene se seznámí s dívkou z takovou profesí.

03.12.2023

Proti pravidlům Proti pravidlům Kinga Litkowiec

Poslední díl mě nenadchl ani neurazil. Spíše mi tam chyběla nějaká pořádná akce,napětí. Taková pohodička na večer.

14.11.2023 3 z 5

Táhni z mé hlavy Táhni z mé hlavy Lenka Hnátová

Nápad na knihu super, ale podle mě autorka námět vůbec nezvládla. Čtu od autorky druhou knihu a hrůza nejspíš by se měla věnovat něčemu jinému nebo načíst více knih než opět začne psát. Za mě určitě ne.

12.11.2023 odpad!

Následuj oheň Následuj oheň Hope Marks

Nad knihou jsem dlouho přemýšlela jestli vůbec začít číst, ale zvědavost byla větší. Nad Hanley jsem se nespočetkrát pozastavila , někdy i tendence ji propleknout nad jejím chováním. Chápu, že v nevěře žít 7 let a postupně se vše dozvědět člověka zlomí a dlouho nikomu nevěří, ale tady přestupuje meze v některých pasážích až moc. Kniha mě bavila,sex není přehnaný jako v první knize. Dylan jako sexy hasič má svou roli a jako chlap se chová úžasně, že to není ani možné. Čekat jestli mi muž vrátí dobu živý nebo ne
není pro každého a takové scény plné napětí tam jsou. Za přečtení určitě kniha stojí. Doufám, že se autorka bude vypracovávat a dále svůj výkon vylepšovat.

12.11.2023 3 z 5

Spoutej mě Spoutej mě Hope Marks

Námět na příběh mě velmi zaujal a je velmi neobvyklý. Klepromanka a policajt kdo by to řekl. V prvních dvou částí jsem se přemáhala Laura jako hlavní hrdinka se spíše hodí na mladou puberťačku bez rozumu kdy jedná vždy impulzivně někdy až přehnaně a zasloužila by si pár facek.Bradly jako policista vykreslený svalovec. Měl s Laurou hodně trpělivosti, ale který chlap se nechá posílat do háje 4 měsíce některé pasáže nejsou hodně dotažené a chtěli by rozvinout nebo více promyslet. 3. část nejzajímavější kde byla akce. Sex vanilkový určitě není v některých pasážích i nechutný ( olizovaní pendreku a sex v cele no každý má jiné choutky)
Na první knihu 50 % a mnoho úspěchů s dalšími

16.05.2023 2 z 5

Chtíč Chtíč Geneva Lee

Autorka se v druhé knize nádherně rozepsala a rozebrala příběh hlouběji. Spustu zkoušek kterými si musí projít jestli jejich vztah vydrží, moc lidí jim nepřeje. Claira místy hodně impulzivní jde vidět,že je ještě hodně mladá a od života moc zkušeností nemá. Těším se na 3 díl

11.02.2023 4 z 5

Vášeň Vášeň Geneva Lee

Kniha mě velmi zaujala,příběh je o dost podobný 50 odstínů akorat zde je královská tematika. Hrdinka šedá myšvse zamiluje do playboye prince který není schopen lásky

09.02.2023 4 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Další fajn knížka a mafiánech. Sice hsem čekala více tvrdosti a zapletek a ne úplně poblazněného mafiána se šťastným koncem

07.02.2023 4 z 5

Pod maskou smyslnosti Pod maskou smyslnosti Mon Coucou

Zajímavý námět na knihu kdy jde vidět závist a falešné přátelství v podobě nejlepší kamarádky. Hlavní hrdinka trochu dost naivní, ale mladá chybami se učíme. Vždy má štěstí a úspěch,napínavý děj

06.02.2023 3 z 5

Pokud se ještě setkáme Pokud se ještě setkáme L. J. Shen

Kniha se četla úplně sama,hltala jsem slova. Kniha náramně překvapila a pobavila. Některé části jsou velice k zasmáji kde jsou popisovány i myšlenky krávy. Popisuje mnoho pocitů a myšlenek, které jsou zapletené do sobe. Zbožnuji její knihy a těším se na další

02.02.2023 5 z 5

Jedna jediná noc Jedna jediná noc Kyra Davis

Kniha byla ze začátku moc nezáživná. šprtka ,která si nalikovala život a přesně podle něho jela,klidný a nezaživný než poznala cizince,který ji vytáhl z ulity. V knize by mohlo být méně sexu. Závěr knihy mě mile překvapil

31.01.2023 4 z 5

Nelži, andílku! Nelži, andílku! Lenka Hnátová

(SPOILER) No za mě ztracený čas knihu jsem nedokázala dočíst do konce (chybělo 150 stran) kniha se stále omílá dokola kde jeden druhému nevěří a podezírá. Často se opakují slova někdy i v jedné větě moc dobře se to nečte. Hrdinka se na začátku chová jak holka na jednu noc ,která se mu doslovala vkradla do života. Chudák Daniel, který střídal milenky každou noc kdy je ve 30 vdovec najednou neumí randit a flirtovat po 4 letech. Trochu je s hlavní postavy namakaný dědula. Hodně dlouho chybí hlavní zápletka, je to škoda

29.01.2023 1 z 5