Nika3693 Nika3693 komentáře u knih

Tak já Vám nevím... Tak natěšená jsem byla a nakonec celkem zklamaná.
Knize podle mě nejvíce ublížilo to, že nebyla napsaná jako normální kniha, ale jako scénář. Některé nápady a zápletky se mi totiž moc líbily, ale bohužel nemohly být pořádně popsány a řádně rozvinuty, protože na to nebyl časový prostor. Také některé dialogy byly jak stáhnuté z internetu z nějaké fanfikce.
I přesto, že bylo nutností si knihu koupit a jsem ráda, že jsem ji četla, tak to byla jedna z nejzbytečnějších knih v mém životě.

04.10.2016 2 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Moje první kniha od autorky a určitě ne poslední.
Trošku mi dělalo potíže se ze začátku začíst, ale zhruba od čtvrtiny už jsem knihu hltala jedním dechem. Hezky popsané, sympatické a uvěřitelné postavy.

10.01.2016 5 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Tak minimálně čtivost se knize nedá vytknout. Četla se fakt skoro sama a ke konci byla hodně napínavá. Proto mě tak zklamal předvídatelný pachatel a trochu nepochopitelný motiv. Postavy celkově byly dost nesympatické a ploché. Každopádně na takové to oddychové čtení určitě doporučuji. A plusové body za parádní obálku :).

12.09.2016 3 z 5