Nika30 Nika30 komentáře u knih

Vášnivý lhář Vášnivý lhář Christina Lauren

Na tenhle díl jsem se vůbec netěšila. Přišlo mi zbytečné rozvádět životní příběh mimo ty tři základní páry. Ale musím říct že tenhle díl opravdu bavil. Už jenom proto jak se jí povedlo s ním zamést i přes to že jí to bolelo. Aspoň to dokončí životní příběhy celé série

22.02.2021 4 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

(SPOILER) Zamindrákovaná holčička co dokončila vysokou a chce si užít poslední víkend volnosti. Despotický otec v pozadí a trauma z nehody a ze zboření snů. Tak nějak by se dal definovat začátek knihy. Do poloviny jsem se vlastně jen nudila. Samozřejmě ji zachrání dokonalý mladík, Francouz co je dokonalý v posteli i jinde co si ji vezme v opileckém bludu. Ale musím říct že mě posun hlavní postavy bavil a konec jsem ve finále docela hltala. Stejně tak jak jí hltal ten Frantík při každém sexu. Zajímavé rozuzlení

16.02.2021

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Vrchol trilogie skoro nebyl vrcholem. Místo šílené byvalky nastoupí šílený bývalý ujetý šéf a skoro brácha z minulosti který prostě jenom závidí že nedokázal žít svůj život líp protože se nesnažil.Snad jen zakončení pohladí romantické dušičky ????

07.01.2021 3 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

První díl série mě vyloženě nenadchl ale bylo to hlavně podrobným popisem smlouvy kterou bych klidně vynechala. Jinak pěkná oddychovka

07.01.2021 3 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

(SPOILER) Zajímavé čtení. I když původní závislost hlavní hrdinky mě dost nudila. Na druhou stranu mě velice bavili její strýčci a celkově příběh.

04.05.2021 3 z 5

Miluji tě, nenávidím tě Miluji tě, nenávidím tě Christina Lauren

Neurazí, nenadchne. Docela jsem se musela nutit to dočíst

04.05.2021 2 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Není to vyloženě erotická kniha ale spíše dost krimi. Prvních pár kapitol jsem se musela ke čtení nutit ale ve finále mě tato kniha bavila.

18.03.2021 3 z 5

Božská potvora Božská potvora Christina Lauren

(SPOILER) Orgie ve Vegas?? Dost předvídatelné pro rozlučku se svobodou. Další malá povídka k doplnění příběhu bastarda a Chloe . Lehce okořeněna příběhem druhého páru který se od sebe nedokáže také držet dál. Prostě povídka plná sexu

08.03.2021 3 z 5

Božská mrcha Božská mrcha Christina Lauren

(SPOILER) Spíš jen doplnění bastarda. Možná kdyby to navazovalo hned po bastardovi lépe by se držela dějová linka. Ale je zvláštní číst v božském o tom jak mají dítě a teď se zase vrátit k jejich začátkům. I přesto mě ale Chloe dost baví

08.03.2021 2 z 5

Vášnivý hříšník Vášnivý hříšník Christina Lauren

Takhle knížka pro mě byla ze všech tří dílů co jsem zatím četla nejzmatenější. Lola mě překvapila ale taky mě jak bych tak řekla docela s.... A Oliver?? Z brýlatého slušňáka v sexy idola. Oukej proč ne?? Jejich myšlenkové pochody mě mnohdy dost štvali ale rozhodně stojí za to si jejich příběh přečíst. Ať už pro zábavu a nebo jenom pro dokončení linky

20.02.2021 4 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Prokousat se začátkem bylo náročné. Oddychovka. Neurazí, nenadchne. Jen ta hra se slovíčky lehce pobaví.

07.01.2021 2 z 5