Nika Drabinová Nika Drabinová komentáře u knih

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Úžasná kniha, velmi doporučuji. Už se chystám na další díl

27.07.2015 5 z 5

Ohnivé srdce Ohnivé srdce Richelle Mead

Tuhle sérii mám opravdu ráda a musím říct, že tenhle díl se mi asi líbil nejvíce. Naprosto úžasný konec, snad se brzy dočkám dalšího dílu, protože s takovou to moc dlouho nevydržím.

02.05.2014 5 z 5

Proroctví Proroctví Rick Riordan

Čtení této knihy se mi líbilo, ale na rozdíl od předchozí série, zde byly postavy až moc dokonalé. Každý z těch tří byl nějak výjimečný, ale jinak než Annabeth, která si musela vystačit se svou chytrostí (a to úplně stačilo), Grover, který byl odhodlaný jít za svým snem, nebo Percy, který si místo nesmrtelnosti vybral Annabeth.
Piper, dcera Venuše, oplývala vzácným darem. A Leo, který měl nadání, které se objevuje jen jednou za několik set let. U Jasona byla zajímavá jeho rodina (mimo božského rodiče) a dokonce i to, kde vyrůstal, ale ani to mi nestačilo. Aby Bohové Olympu alespoň v nějakém bodě zastínili Percyho Jacksona, musel by být nápad knihy mnohem originálnější. Tohle pro mě bylo jen tři výjimeční polobozi, kteří se k sobě dostali "náhodou", byli vybráni, aby znovu zachránili svět.

30.07.2014 3 z 5

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Nějak jsem neplánovala si tuhle knihu přečíst, ale jak vidím vaše kladné komentáře, asi to udělám.

11.05.2014 3 z 5

Hrej tajně Hrej tajně Emma Hart

Moc pěkný příběh, možná ještě lepší než v prvním dílu. Doporučuji si přečíst.

02.05.2014 4 z 5