NienorNíniel NienorNíniel komentáře u knih

Pan Sommer Pan Sommer Patrick Süskind

Příběh o člověku na pozadí, který i zemře téměř nepovšimnut.

16.01.2020 5 z 5

Pojďme se ztratit Pojďme se ztratit Craig Nelson

Nejvíce mě štvaly jeho názory na náboženství a tak nějak mi zničil iluze o jednotlivých zemí :)

09.12.2019 3 z 5

Navždy s láskou, Lara Jean Navždy s láskou, Lara Jean Jenny Han

Na konci se mi chtělo plakat, přesto bych se nerozhodla jako Lara, ale jako Gogo :) Asi jsem z toho vyrostla, takže mě to nebralo jako první dva díly, za to mě to daleko víc dojalo.
Hodně se mi líbil John (ve všech dílech) :D

24.11.2019 4 z 5

Domov Domov Marilynne Robinson

Moc pěkná a výstižná knížka. Jacka jsem si zamilovala a v hlavní hrdince se viděla. Není to knížka co by vás pohltila, ale je moc milá.

14.09.2019 4 z 5

Neohlížej se, miláčku Neohlížej se, miláčku Daphne du Maurier

Některé povídky mne zklamaly, jiné naprosto nadchly. Nejvíc se mi asi líbila Neohlížej se, miláčku a Šestá síla. Křížová cesta ale také měla své kouzlo.

22.02.2019 4 z 5

Dobyvatelé ztracené Archy Dobyvatelé ztracené Archy Thomas Campbell Black

Na to, že tato kniha byla napsaná podle filmu je opravdu povedená, je plná zajímavých a pěkných popisů. Knížka se mi líbila, i když se mi celkem špatně četla. Komu se líbil film, bude s knížkou spokojený :)

17.05.2018 4 z 5

Tváří v tvář Tváří v tvář Jeffery Deaver

Tato knížka povídek mi přišla skutečně povedená. Každá příběh byl dost jiný a všechny se mi moc líbily, až na povídku Smějící se Buddha. Naopak hodně povedené mi přišli Přeprogramování, Rýmování s obětí, Pekelná noc a Zastávka na občerstvení. U Zastávky na občerstvení jsem hlavně ocenila ten humor.

31.12.2019 5 z 5

Jeden kopeček šmoulový Jeden kopeček šmoulový Marie Doležalová

Knížka plná nostalgie a lásky k předkům

09.08.2019 5 z 5

Z Asie do Nového světa Z Asie do Nového světa Lenka Špillarová

Moc by se mi líbilo takhle cestovat, ale v dnešní době bych se sama bála a není s kým. Ale hory a exotická příroda...!

24.01.2019 5 z 5

Kontrabas Kontrabas Patrick Süskind

Celá novela je napsaná jako monolog umělce, který je ukřivděný a okouzlený ženou, která si ho do teď nevšimla, stejně jak všichni ostatní. Líbilo se mi, jak se klidná řeč měnila v křik. Bylo to skutečně znát. Líbilo se mi, jak to bylo napsaný. Bylo to zajímavé a přijemně se to četlo, přesto že mě příběh moc nezaujal.

16.01.2020 3 z 5