Dobyvatelé ztracené Archy přehled

Dobyvatelé ztracené Archy https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33618/bmid_dobyvatele-ztracene-archy-Bnd-33618.jpg 4 81 81

Indiana Jones série

Indiana Jones série

1. díl

Literární podoba závratných dobrodružství archeologa dr. "Indiana" Jonese, která ve filmovém zpracování úspěšně vylíčil Steven Spielberg.

Literatura světová Dobrodružné
Vydáno: , Cinema

Raiders of the Lost Ark , 1981

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dobyvatelé ztracené Archy. Přihlašte se a napište ho.

Lukáš987
17.07.2023 5 z 5

Taková jednohubka s Indym, na film to sice nemá, ale bylo fajn se dozvědět některé informace navíc. Za mě plný počet hvězdiček protože jsem si tuhle jednohubku užil. No a jdu s Indym pokračovat... Palác Pankot čeká

Petr874
29.04.2023 5 z 5

Před dvěmi týdny jsem se dozvěděl, že je i knižní zpracování dr. Jonese. Neváhal jsem a musel jsem to zkusit. Čtení knihy jsem si velice užil. Vrátino mě to do časů, kdy jsem měl všechny filmy s Indianou Jonesem nabychlované nazpaměť. Bylo hezké knihu porovnávat s filmem. Dozvědět se něco málo navíc (jak tak bývá). Ale na film to prostě nemá, co si budem.
Pro fanoušky doporučuji přečíst, pro nefanoušky aspoň film.

georginaa
31.08.2022 5 z 5

Miluju tuhle sérii, dobrodružství, akce, archeologické nálezy a tajemno. Opravdu fascinující pojednání a hlavně zfilmované s H.Fordem bylo excelentní. Je to snad nejúžasnější dobrodružná série, která byla nafilmovaná. Pro mě je to prostě TOP.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dobyvatelé ztracené Archy v seznamech

Autorovy knížky