NicolettaViolet NicolettaViolet komentáře u knih

Patnáctiletý kapitán Patnáctiletý kapitán Jules Verne

Patnáctiletý kapitán mne natolik oslovil, že jsem od knihy nemohla odlepit oči. Hltala jsem to jedním dechem. naprosto geniální dílo Julesa Verna.

27.03.2014 5 z 5

Anatomie lži Anatomie lži Dan Brown

Velice napínavý děj, moc mne to ohromilo. Určitě si tuto knihu přečtu ještě jednou....

27.03.2014 5 z 5

Odkaz Stonehenge Odkaz Stonehenge Sam Christer (p)

Strašně se mi líbil způsob, jakým autor psal tuto knihu. Líbilo se mi, jak přeskakuje děje a vždy jeden skončí, tak, že nadáváte, abyste přečetli co nejrychleji další kapitolu a dostali se zpátky k té předchozí a mohli to dočíst...ale ono ejhle..opět to skončí napínavě. Myslím, že tato kniha se velice povedla a mohu vřele doporučit.

Dvacet tisíc mil pod mořem Dvacet tisíc mil pod mořem Jules Verne

Úžasná kniha. Jak já bych si přála mít ten originál z roku 1870... to by bylo naprosto dokonalé. Celkově mám Julese Verna velice ráda a všechny jeho knihy. Konkrétně tato kniha je velice napínavá, zajímavá.

Trýzeň Trýzeň Cat Clarke

Kniha mne zaujala už prvním výrokem spisovatelky a to: "Pohřeb bez těla, je jako svatba bez nevěsty." Kniha se četla jedním dechem a velice mne bavila,oči jsem od ní nemohla odlepit a zároveň jsem se těšila, až jí dočtu, protože mne zajímalo, co bude na konci. Všem mohu knihu vřele doporučit.:-)

30.03.2014 5 z 5

Terapie láskou Terapie láskou Matthew Quick

Hodně nezáživná kniha....půlka knihy byla pouze o fotbalu, fotbalu a zase o fotbalu..To už potom začne člověka nudit a nemá chuť knihu dočítat. Každopádně by se autor měl trochu zamyslet nad tím, zda vůbec jeho kniha měla zásluhu stát se světovým Bestselerem....

30.03.2014 1 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Tato kniha mne již od začátku velice překvapovala. Bylo až nevídané, jak jsem se dokázala nádherně vcítit do situací, které autorka v knize popisovala. Ve své podstatě jsem se i s hlavní postavou ztotožňovala, což mne mile překvapilo. Tuto knihu a další zbylé díly mohu jen doporučit. :-)