Nicola.k. Nicola.k. komentáře u knih

Třpytný dvůr Třpytný dvůr Richelle Mead

Naprostá pecka!!! Knížka mě dostala jak dějem, tak i postavami, které mi byly sympatické a vcítila jsem do nich. Pro mě to byla první kniha od autorky, ale už se nemůžu dočkat na další díl, který vím, že mě nezklame. Velmi doporučuji a myslím, že se to bude líbit čtenářům, kterým se líbila Selekce. 5 Hvězdiček.

13.11.2016 5 z 5

Všechno, úplně všechno Všechno, úplně všechno Nicola Yoon

Tahle knížka se prostě stala moji srdcovkou.. Dokonalý příběh, který vás donutí užívat si každé vteřiny. Přečetla jsem ji za dva dny a rozhodně si ji chystán přečíst minimálně ještě jednou. Dala bych i více hvězdiček, bohužel maximum je 5.

11.06.2017 5 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

O filmu i knize jsem věděla dlouho, ale nijak jsem to nevnímala. Jak ale vyšla knížka v novém vydání se zlatým retrívrem, tak jsem si jí koupila, jelikož sama mám zlatého retrívra. Potom jsem šla na film do kina, kde jsem snad v kuse brečela. Ten den mi do knihkupectví přišla kniha a ten den jsem ji taky začala číst. Naprosto jsem se do toho zamilovala. Jak film, tak knížka byli výborné a knížka se stala jednou z mých nejoblíbenějších. Začala jsem se díky tomu dívat na svého hafana jinak. Knížka vám dá pohled ze strany vašeho čtyřnohého miláčka a vy vlastně zjistíte, že možná váš pesan taky tak myslí. Každopádně to nikdo neví. Jak u knížky, tak u filmu jsem brečela. A když jsem u knížky nebrečela, tak jsem se u ni přitrouble culila. Nechápu, jak si někteří lidé nemohou vážit tihle čtyřnohých krásných, milých a milujících stvoření. Já jsem se na psy dívala vždycky tak, že cítí věci stejně jako my. Že jim stačí dát pouze lásku a oni jsou nad míru spokojení. A tak si myslím, že by jsme si psů měli vážit. Nechtějí od nás nic jiného, než naši lásku. Dělají nám každý den radost.
Knížka pro mě je snad jedna nejlepší, jakou jsem kdy četla. Doporučuji všem pejskařům. :)

05.03.2017

Ostrov Lhářů Ostrov Lhářů E. Lockhart (p)

Knihu jsem četla v angličtině. Šla jsem do ní s tím, že jsem se těšila na konec, který bude BUM! Ale toho jsem se nedočkala. V průběhu knihy jsem trpěla. Nebavila mě a dočítala jsem jí jenom kvůli toho konce. Jak nastal konec, tak jsem to nechápala. Říkala jsem si, že jsem si to určitě blbě přečetla v té angličtině a naprosto jsem to nechápala, jako by v té knize ani ten BUM! nebyl. Tak jsem si přečetla spoilery. A až potom jsem to pochopila, ale kdybych si ten spoiler nepřečetla, tak o tom ani nevím. Ten BUM! byl schovaný a to tak, že si ho máte složit, z toho, co se stalo v knize. Až potom jsem na to přišla. Prvně jsem si říkala, že se asi ztrácím v časové ose, ale ne.

Takže pro mě byla kniha zklamáním a to proto, že ten BUM! jsem si musela přečíst ve spoileru a i potom, jak jsem si ho přečetla, tak to vlastně ani nebyl BUM! a vůbec jsem na knihu nezírala s otevřenou pusou, jak jsem měla v plánu.

2 HVĚZDY.

18.08.2016 2 z 5

Budoucnost Budoucnost Dmitry Glukhovsky

Ze začátku docela nezáživné, příběh se poté rozvíjel, ale nevím jestli úplně dobrou cestou a posledních 100 stran bylo úžasných! Ukápla mi i slza!!! Ale jinak v pohodě příběh.

21.03.2016 3 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Úžasná kniha, konec mě fakt dostal.

29.11.2015 5 z 5

Napůl zlý Napůl zlý Sally Green

Naprosto povedená kniha. Četla se svižně, příběh dobře vymyšlený a za 44 Kč na Buxu? No neberte to :D

04.05.2016 4 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle