Nicky.ca Nicky.ca komentáře u knih

Strach Strach Jozef Karika

Pri tejto knihe som citila nekludny, vnutorny strach. Zimomriavky po celom tele a fakt ze som knihu docitala v noci, sama doma , tomu este pomohlo. Celu knihu mate pocit ze ste toho sucastou, ze sa to deje vam.

05.01.2018 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Prvá kniha od dvojice Kepler a už teraz viem, že určite nie posledná. Nevedela som sa od knihy odtrhnúť.

13.03.2018 5 z 5

Divočina Divočina Cheryl Strayed

Pre mňa jedna z najlepších knižiek za rok 2015. Obdivujem Cheryl že to všetko dokázala. Za jej odvahu a silu . Čítala som ju už dávno, ale vždy keď si na ňu spomeniem prejde mnou vlna motivácie. Keď som ju dočítala, mala som chuť niekam vyraziť , byť sama a pretriediť si svoje myšlienky.

19.01.2016 5 z 5

Dopisy na konec světa Dopisy na konec světa Ava Dellaira

Dopisy na konec sveta je knizka ktora vas chyti uplne od zaciatku a nepusti ani po precitani. Uputa uz len formou akou je napisana. Na konci mi bolo do placu nielen kvoli pribehu ale aj kvoli tomu ze som to uz docitala. :) Odporucam vsetkym.

05.01.2016 5 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Knihu som zhltla za jeden deň. Nešlo sa od nej odtrhnúť. Zápletka
desivá a ten koniec ...

12.11.2017 5 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Kniha ma vobec nedostala.. Trochu sklamanie.

08.07.2016 3 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Zbláznim sa kým vyjde další diel :D

14.05.2016 5 z 5

Ema Ema Soňa Rebrová

Knizka plna slz.

17.01.2016 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Zo začiatku veľmi zaujímavé, ale po čase nudnejšie a nudnejšie. Koniec som síce nečakala takýto , ale práveže to ma nas...nahnevalo :D. Celý dej ani malý náznak toho, žeby koniec mohol byť taký ako bol a to mi vadilo. Bohužial štýl písania Shari Lapena nieje môj šálok kávy.

06.02.2018 2 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

MILUJEM.

12.11.2017 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Kniha ma bavila, doslova som ju MUSELA čítať. Musím ale priznať, že koniec ma trochu sklamal. Ale rozhodne sa teším na další diel.

12.11.2017 4 z 5

Lež Lež C. L. Taylor

Od knizky som sa nevedela otrhnut. Originalna zapletka,velmi ctive. Ma samozrejme nejake muchy, ale celkovo je to dobra kniha.

08.07.2016 4 z 5

Tracyho tygr Tracyho tygr William Saroyan

Tuto knizku som pochopila az na samom konci. Proste krasne, mala som az zimomriavky. :) Urcite odporucam .

14.05.2016 5 z 5

Kam jsi odešla Kam jsi odešla Gayle Forman

No neviem. Pri tejto knižke som zostala mierne sklamaná. Prvá polka knihy pre mňa strašná nuda a koniec bol podľa mňa strašne zbúchaný.

23.03.2016 2 z 5

Pod sněhem Pod sněhem Petra Soukupová

Velmi prijemna oddychova knizka . :)

17.01.2016 3 z 5

100 dní štěstí 100 dní štěstí Fausto Brizzi

Knizka, pri ktorej hned od zaciatku viete ako skonci, ale aj tak dufate v koniec iny. Koniec ma trochu svojim sposobom sklamal. Nie samotny zaver knihy ale postoje niektorych hrdinov. Ale knizku urcite odporucam. :)

17.01.2016 4 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Dobrá, psychologická kniha. Celý čas som nevedela na koho stranu sa prikmotriť a komu veriť. Koniec ma prekvapil a mala som z neho dobrý pocit.

14.02.2018 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Krásne. :) Sarah J. Maas má neskutočný talent.
Milujem zatiaľ každú jednu knihu od nej.
Zas krásny príbeh, ktorý mám neustále v hlave a už netrpezlivo čakám na další diel. :)

19.08.2016 5 z 5

Dám ti slunce Dám ti slunce Jandy Nelson

Dakujem za tuto knihu. :)

08.07.2016 5 z 5

Kostičas Kostičas Samantha Shannon

Táto kniha je ako droga. Nemohla som prestat čítať. Desí ma že má mat až 7 častí. :D Zo začiatku som knižke nevedela prísť na chuť ale akonáhle som pochopila o čo tam ide, už som sa nevedela odtrhnúť.

12.02.2016 5 z 5