neznama.87 neznama.87 komentáře u knih

Závoj strachu Závoj strachu Samia Shariff

Kdo má někdy dojem, že si nežije v dostatečném pohodlí, bohatství a svobodě a je často nespokojený se svým životem, ať si tuto knihu přečte. Je to strhující příběh, na němž je to nejsmutnější, že se doopravdy stal. Po dlouhé době jsem četla knihu jedním dechem.

15.09.2011 5 z 5

Bílá vlčice Bílá vlčice Theresa Révay

Kniha mě neoslovila, dočetla jsem ji do konce jen s velkým přemáháním

16.11.2013 1 z 5

Dravec Dravec Wilbur Smith

Výborný román, který mi nedovolil odtrhnout se od něj. Začetla jsem se do knihy náhodou a hned jsem si oblíbila hlavního hrdinu, jenž musel rychle dospět v muže a převzít roli kapitána. Strhující děj, od určité části rychlý spád, surovost scén a nádherný popis nejen přírody, ale i života námořníků a bojů.

07.12.2011 5 z 5

Nebezpečné radosti Nebezpečné radosti Bertrice Small

Hodně otevřeně napsaná erotická kniha :)

29.05.2012 4 z 5

Ptáci a jiné povídky Ptáci a jiné povídky Daphne du Maurier

Povídky s naprosto nepředvídatelným koncem. Povedené!

06.04.2012 5 z 5

Hospoda Jamajka Hospoda Jamajka Daphne du Maurier

Hezká knížka, první, kterou jsem od této autorky přečetla, a těším se na další. Krásně popsala anglickou přírodu a dokázala udržet mou pozornost. Určitě shlédnu i film a porovnám

10.03.2012 4 z 5

Tajemná nevěsta Tajemná nevěsta Teresa Medeiros

Těším se na pokračování. Přenesení z budoucnosti do minulosti pro mě bude o něco poutavější. Knížka se četla dobře. Kdo miluje pohádky, tomu ji doporučuji.

05.01.2012 3 z 5

Paní z Mellynu Paní z Mellynu Victoria Holt (p)

Děj není nikterak poutavý. Nebýt onoho tajemství obestírající sídlo, řekla bych, že dokonce nudný. Hlavní hrdinka tajně miluje pána domu, který ji zničehonic požádá o ruku, aniž by tam byly zřetelnější náznaky dvoření, náznaky, že ji miluje, ba že ji chce udělat svou paní. Rozuzlení mě zklamalo, příliš rychlé ukončení. Má i knížky zdařilejší

14.12.2011 2 z 5

Noční stín Noční stín Catherine Coulter

Do čtení knihy jsem se musela nutit, vadily mi některé dialogy, ale v půlce se to dějově zlomilo a dočetla jsem to pomalu na jeden zátah. Kde byly schovány šperky se mi nepodařilo uhádnout.

16.11.2011 3 z 5

Zneuctěná - Šokující příběh o krutosti, ponížení a odvaze Zneuctěná - Šokující příběh o krutosti, ponížení a odvaze Mukhtaran Mai

Leckdy mi rozum nebere, jak něco podobného možné ve 21. století...

06.10.2011 4 z 5

Skandální noc Skandální noc Teresa Medeiros

Muž z temnou pověstí, ztřeštěná hrdinka, nevlastní dcera a přízrak v podobě krásné Justiny. To všechno vytváří romantický, napínavý příběh, do nějž autorka zasadila nádech tajemna

06.10.2011 4 z 5

Schovanka Schovanka Teresa Medeiros

Kniha, u které jsem se dojala, zasmála a přenesla do světa dobrodružství, lásky a hřejivé náruče muže. Moc krásně napsané, ani tentokrát mě Teresa M. nezklamala! Vřele doporučuji všem romantickým duším!

10.09.2011 5 z 5