Nebezpečné radosti

Nebezpečné radosti https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21812/nebezpecne-radosti-21812.jpg 3 57 57

Kanál série

Ovdovělá Annie Millerová sama pečuje o pět dětí, což ji začíná zmáhat a stává se nervózní. To neunikne její sestře a ta ji, aby se rozptýlila, přihlásí do soutěže sponzorované Kanálem, kabelovou televizí zabývající se ženskými fantaziemi. Annie vyhraje první cenu: týden v luxusních lázních. Když zapne televizní přístroj, dostane se jí jedné procedury navíc, Kanál jí vysílá každý večer její osobní touhy. Bude schopna se vymanit ze snů a vrátit se do svého šedého života?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Dangerous Pleasures , 2008

cukrovka
14.03.2019 2 z 5

Tak tenhle díl mě moc nenadchl. Vývoj hlavní hrdinky mi přišel spíš k horšímu. Ze starostlivé matky se sice stala úspěšná manažerka, ale její chování se změnilo. Z milé maminy se stala ambiciozní a nadržená ženská, která svá rozporuplná rozhodnutí omlouvá tím, že vše dělá pro děti.

moudivlacek
16.01.2017 3 z 5

Tento díl se mi zatím asi líbil nejmíň. Není to ani tak díky statím se sexem, jako spíš osou děje. V předchozích se jednalo vše o ženy, které sice touží po sexu a také ho pak dostanou, ale až na první Noru to s nimi dopadne dobře. Tady od začátku víte, že Annie se svým chováním a změnou řítí do propasti. A co je nejhorší, omlouvá to tím, že vše dělá pro své děti.
Ale kdo má rád tvrdou erotiku, tak si užije, já mám raději sex s pořádným dějem.
Doufám, že další díl bude lepší.

hipela
15.07.2015 5 z 5

skvělá spisovatelka

Faustka
10.06.2015 3 z 5

Taky jsem si vytvořila dokonale živou představu. Rozdávám si to s Johnem Miltonem na osmičku. A bez Channelu.

rehab1987
26.04.2014 odpad!

nic tak stašného od Bertrice Small jsem ještě nečetla,opravdu vulgární kniha jen o sexu bez špetky romantiky.Cožpak každá ženská fantazie musí být jen o sexu?Čekala jsem tedy mnohem víc!

Souhvezdi
22.01.2013 2 z 5

Nic moc,škoda jinak dobrého námětu

neznama.87
29.05.2012 4 z 5

Hodně otevřeně napsaná erotická kniha :)

Juliette
24.04.2012 2 z 5

Asi nejslabší kniha z cyklu Radosti. Mám pocit, že to je opravdu jen o sexu...

v.e.v.er.ka
06.03.2012 4 z 5

skvělá kniha na odreagování, ale malinko svou erotičností převyšuje ostatní knížky které jsem od bertrice small četla :-) kazdopadne doporucuji