Nesssie Nesssie komentáře u knih

Královské překvapení Královské překvapení Lindsey Leavitt

Kniha byla dobrá, taková rychlovka. První díl jsem si sice už zase tak nepamatovala, protože jsem ho četla v létě, ale myslím, že byl o něco lepší.
V tomhle díle se ten děj ale aspoň trochu rozvinul.
Co mně trochu vadilo, byl konec, který došel snad skoro každému...

29.05.2017 4 z 5

Strážci příběhů Strážci příběhů Mechthild Gläser

Nádherná kniha. Když jsem o schopnosti hlavní hrdinky řekla ve škole, bavily jsme se asi deset minut, kdo by chtěl do jaké knihy (u nás ve třídě skoro všichni rádi čtou)-já bych šla rozhodně do Alenky v říši divů. Kniha se moc pěkně četla, byla napínavá a nakonci i smutná.

21.01.2017 5 z 5

Hvězdička Hvězdička Jacqueline Wilson

Úžasná kniha. Elvíry mi bylo vážně líto, kdyby se mi něco takvého stalo... Doufám, že vyjde i další pokračování.

Pohádky nejsou fér Pohádky nejsou fér Shannon Hale

Super pokračování. Chudák Maddie, jsem ráda, že to dobře dopadlo a už se těším na další díl!

Pohádková kniha legend Pohádková kniha legend Shannon Hale

Čekala jsem, že to bude horší. Super kniha, napínavá a zábavná, ten kdo si ji chce přečíst by ale měl znát postavy, protože by se v nich potom těžko vyznal.

23.07.2015 5 z 5

Můj milý deníčku – Jsem prostě geniální, no a co?! Můj milý deníčku – Jsem prostě geniální, no a co?! Miloš Macourek

Dobrá knížka, zatím jediná se série, kterou isem četla.

29.06.2015 4 z 5

Malý bílý koníček Malý bílý koníček Elizabeth Goudge

Toto je úžasná kniha. Dokud jsem neobjevila knihy od Jacqueline Wilson, byla to moje nejoblíbenější kniha.

Vadí nevadí Vadí nevadí Jacqueline Wilson

Moje první kniha od J.W. Sice není nejlepší ale ani nejhorší. Díky ní jsem se začala o Jackey zajímat a číst víc a víc knih.

29.06.2015 3 z 5

Nejlepší kamarádky Nejlepší kamarádky Jacqueline Wilson

Toto byla druhá kniha, kterou jsem od Jacky četla. Je super! Alici jsem měla vžycky radši, víc se jí podobám. ;-)

29.06.2015 4 z 5

Moje sestra Jodie Moje sestra Jodie Jacqueline Wilson

Druhá nej kniha od J.W.! Tato kniha je prostě úžasná! Doporučuji přečíst. Jen poslední kapitolu jsem probrečela.

Miláčkové Miláčkové Jacqueline Wilson

Toto je podle mě nej kniha od Jacqueline! Byla to moje asi čtvrtá kniha od ní a hned jsem si ji zamilovala. Vždy se mi líbily příběhy, kde je bohatá a chudá rodina. Taky se mi v této knize líbí, že jednu kapitolu píše Sunset a Destiny.