nelaargi nelaargi komentáře u knih

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Velmi pěkná knížka. Moc dobře se mi četla a do hlavní hrdinky jsem se dokázala velmi dobře vcítit. Všem vřele doporučuji.

19.04.2018 5 z 5

První První Kiera Cass

Podle mého názoru skvělá kniha. Sice bylo od začátku jasné, jak vše dopadne, ale i přesto se mi celá série velice bavila.

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Moc pekná knia, ale né skvělá. Některé scéný dobré, ale některé mi přišly zbytečné. Proto jen 4*

06.02.2018 4 z 5

Třetí stříbrná kniha snů Třetí stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Nemám slov. Kniha byla vážně úžasná.

Druhá stříbrná kniha snů Druhá stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Na této knize mě zaujala obálka, a proto jsem ji musela mít, ale když jsem si všimla, že je to druhý díl, rozhodla jsem se, že si přečtu i první díl. Ten byl skvěl, ale tenhle ještě lepší. U příběhu jsem se zasmála a strašně dobře se mi četl. Jsem zvědavá na 3.díl. Doufám, že mě nezklame.

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Kamarádka mi knihu doporučila, ale nebyla jsme si jistá, že to je úplně kniha pro mně, ale po nějakém čase jsme se rozhodla si ji od ní půjčim. Ještě nějakou dobu, mi doma ležela v knihovně, ale za pár dnů jsem se rozhodla , že si ji zkusím přečíst. A vůbec toho nelituji! Kniha je moc krásně napsaná. Všem vřele doporučuji.

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Krásné čtení, vřele doporučuji.

Mezi elfy proti své vůli Mezi elfy proti své vůli Sandra Regnier

Tak tuhle knížku jsem přečetla za dva dny. Nemohla jsem se od ní odtrhnout, protože byla naprosto úchvatná. Rozhodně doporučuji.

Políbená ledem Políbená ledem Amanda Hocking

Kniha byla skvělá, čtivá a napínavá. Moc dobře se mi četla a ani jsem se nestačila divit jak rychle stránky ubíhaly. Než jsem se nadála, kniha byla dočtena. Všem doporučuji.

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Tahle kniha byla naprosto úžasná. Všem moc doporučuji. :)