nela3812 nela3812 komentáře u knih

Šťastné hororové mládí Šťastné hororové mládí Václav Upír Krejčí (p)

Dočetla jsem asi do strany 100 a pak už jsem to vzdala. Tato knížka není můj šálek kávy a bohužel mi nesedla :( Biografii mám ráda, ale tady mě celkové pojetí nezaujalo. Bohužel.

26.04.2021 1 z 5

Něco si přej Něco si přej Karen Rivers

Snažila jsem se ale, u 50 stránky jsem knížku musela odložit. Nedokázala jsem se začíst, příběh mne nezaujal a hlavní postava mi byla nesympatická už od první stránky :( Dávám šanci i hůře hodnoceným knížkám a snažím se dočíst do konce, ale tohle prostě není můj šálek kávy. :( což ale neznamená, že se nebude líbit někomu jinému - každý máme jiný vkus. Tak zkuste a uvidíte :)

26.04.2021 1 z 5

Ochránce Ochránce G.X. Todd

Příběh byl zajímavý, ale zbytečně protáhlý na tolika stránkách. Prodloužení příběhu bylo způsobeno především opakujícím se dějem z rozdílných pohledů hlavních postav....

První polovinu knihy jsem četla dlouho a nemohla se začíst. Děj se hodně táhl, právě kvůli opakovaným pasážím. Od třetí kapitoly, která je zhruba v polovině knihy začal být dej zajímavý a více akční.

Příběh končí překvapivě a jeho uzavření se mi líbí. Celkově to byla velmi zajímavá knížka, ale zbytečně dlouhá.

15.03.2021 3 z 5

Lhářka Lhářka Cate Holahan

2 dějové linky na 300 stránkách? Neměla jsem velkou důvěru ve smysluplný příběh na tak malém rozsahu stran. Příběh a zpracování mě velmi mile překvapilo a knížku jsem přečetla jedním dechem. Ano, je pravda že zápletku čtenář vytuší už v polovině knížky, ale to na celkovém napětí neubírá. Osobně jsem čekala jiný konec průběhu a tak mě volba autorky překvapila.

Knížka dává možnost nahlédnout na duševní poruchy, o kterých se běžně nemluví. Určitě bych knížku doporučila díky jejímu zajímavému zpracování, dějovým linkám, které do sebe krásně zapadnou a také neotřelému námětu.

23.02.2021 5 z 5

Hraj mrtvého Hraj mrtvého Julia Heaberlin

Zajímavá zápletka. Kniha mě bavila, ale v porovnání s jinými knihami, které jsem letos přečetla ji neřadím mezi nejhorší.

Myslím, že neurazí, ale ani nenadchne. Každopádně jsem knížku dočetla a líbila se mi, jen už se k ní nevrátím.

31.12.2020 3 z 5