narisa narisa komentáře u knih

Dobrá partie pro Cynstera Dobrá partie pro Cynstera Theonne Ann De Kretser

Marcus se mi moc líbil, ale oproti předchozímu dílu to byla hrozná nuda

20.11.2019 3 z 5

Zimní romance Zimní romance Stephanie Laurens (p)

Za sebe můžu říct, že se mi příběh líbil, ale ještě více by se mi líbil bez Daniela a Claire. Spíše mě zaujal děj týkající se Lucille a vlastně všech potomků Cynsterových.

14.11.2019 4 z 5

V patách Elize Cynsterové V patách Elize Cynsterové Stephanie Laurens (p)

Tak tento příběh se mi líbil méně než příběh Heather a Breckenridge. Byl opravdu pomalejší, rozvláčnější, nějak mi chyběla věší chemie mezi Elizou a Jeremym :(. Ale jinak zase pěkný romantický příběh. Jen moc natažený, pořád jen utíkali a kličkovali a nic moc se nedělo. Hodnotila bych ho tak 3,5*.

06.11.2019 4 z 5

Ideální nevěsta Ideální nevěsta Stephanie Laurens (p)

Velice povedený příběh, který krásně plynul. Obě hlavní postavy byly sympatické :)

25.10.2019 5 z 5

Hříšný úsvit Hříšný úsvit Stephanie Laurens (p)

Patří k těm lepším, kniha se mi líbila, ale trochu se vlekl děj, Kniha o Amandě a Martinovi (tedy Mež ve stínu) byla lepší.

15.10.2019 4 z 5

Muž ve stínu Muž ve stínu Stephanie Laurens (p)

Spolu se třetím dílem nejlepší příběh, netáhlo se to tak jako u jiných dílů této série. Kniha se mi opravdu líbila :)

08.10.2019 5 z 5

Všechno o vášni Všechno o vášni Stephanie Laurens (p)

Začátek se mi velice líbil, ale druhá půle příběhu byla zase pozvolnější. To, kdo usiluje Francesce o život víme od začátku, bohužel se nekonalo žádné překvapení. Gyles mě překvapil, byl jiný než jsem čekala podle předchozích dílů. Ale nechápu, proč se tak zdráhal.

01.10.2019 4 z 5

Pakistanská princezná Pakistanská princezná Monika Wurm

Kniha se mi velice líbila:(. Opravdu jsem ji přečetla jedním dechem a hlavní hrdina se mi moc líbil, i když si zbytečně zadělával na problémy. Hrdinka Angelika byla někdy super a někdy až moc naivní a nedůvtipná, ale tak se mi příběh moc líbil :)

25.08.2019 5 z 5

Jantarová pláž Jantarová pláž Ann Maxwell

Jak již jsem psala, má oblíbená série a moje další oblíbená kniha, ikdyž nejvíce se mi asi líbí 2. a 3. díl a nejraději mám Archera :). Ale jinak je tato kniha skvělá, velice mě bavila a slupla jsem ji jako malinu :).

18.01.2015 5 z 5

Nevšední návrh Nevšední návrh Gayle Callen

První kniha, kterou jsem četla od této autorky a musím říci, že pro mě je to zklamání. Zpočátku mě kniha moc nebavila a hrdinka mi nebyla příliš sympatická. Jen vévoda byl sympaťák a v druhé půlce se příběh trochu více rozjel. Naštěstí

04.12.2014 3 z 5

Prozřetelnost Prozřetelnost Jamie McGuire

Rafej: má to i pokračování :)

07.10.2014

Pád Pád Maya Banks

Zajímavá kniha, pěkný příběh, ale něco mi v něm chybělo. Více se mi líbily ostatní díly série. Ale Gabe byl super :)

28.08.2014 4 z 5

Přitažlivost Přitažlivost Stephanie Laurens (p)

O malinko lepší než předchozí díl, trochu více napětí, ale i tak jsem e celkem nudila. Pro mě to prostě není ono :(

26.11.2019 3 z 5

Kouzlo Lucilly Cynsterové Kouzlo Lucilly Cynsterové Stephanie Laurens (p)

Tak moc jsem se na tyto dva těšila. A můžu říct, že dvě třetiny knihy byly napínavé a fakt super. A nevadilo mi, že jsem od začátku věděla, kdo má v nepravostech prsty ( jak bývá u této autorky zvykem), co mi opravdu vadilo, byla poslední třetina příběhu, že které se úplně vytratilo napětí. Konec byl částečně otevřený, a to, co už stejně všichni vědí, se čtenář dočte na začátku následujícího dílu. Absolutně jsem nepochopila, proč to autorka nedala na konec této knihy. Na následující knihu by to nemělo vliv.
Jinak Thomas a Lucille se mi moc líbili, jen ta jeho zatvrzelost mě zklamala.

20.11.2019 4 z 5

Zkrocení markýze z Raventhorne Zkrocení markýze z Raventhorne Stephanie Laurens (p)

Moc pěkné zakončení série v jedné generaci. Rydera a Mary jsem si opravdu oblíbila ????.

11.11.2019 5 z 5

Pokušení Henrietty Cynsterové Pokušení Henrietty Cynsterové Stephanie Laurens (p)

Byla to taková super jednohubka :). Krátký příběh oproti ostatním ze série, ale milý. Tak 4,5* :)

09.11.2019 5 z 5

Pravda o lásce Pravda o lásce Stephanie Laurens (p)

Tento příběh byl zase jeden z těch slabších. Začátek slibný, ale pak nudný a vleklý. Začal mít zase spád až na konci. Hodnotím ho tak 3,5*. Je hezké, že autorka zapojuje do příběhů detektivní zápletka, ale rozhodně se mi nelíbí, jak jsou průhledné. Opět se nekonalo žádné napětí ani velké odhalení, už v první třetině každému dojde, kdo je vrahem????. Navíc mi Gerard a Jacqueline neučarovali????.

29.10.2019 4 z 5

Neopouštěj mne Neopouštěj mne Helen Mittermeyer

Moc se mi líbila. Byla to jednoduchá a nenáročná romantická jednohubka :)

29.08.2019 5 z 5

Karmínové pouto Karmínové pouto Rosamund Hodge

Kniha se mi líbila, ale něco mi v ní chybělo. Některé části mi přišly málo propracované. O Armandovi jsme toho moc nevěděli, ani se nedozvěděli a to je škoda, protože mi byl moc sympatický. Erec byl zase nesympatický, ale něco mě k němu táhlo a na konci mi ho bylo líto. Co mi na knize nejvíce vadilo, byl královský dvůr a plesy - pro mě dost nezáživné :(. Jinak první kniha byla lepší, víc se mi líbila, více mě strhla.

18.02.2019 4 z 5

Spoutáni láskou Spoutáni láskou Meredith Duran

U čtení této knihy jsem měla smíšené pocity. Někdy by příběh zajímavý a čtivý - většinou, když se jednalo o střet hlavních postav. Jindy to bylo zdlouhavé a rodina Lydie a přátelé Jamese mi byly nepříjemní. Takže tak půl na půl. Líbil se mi příběh Lýdie a Jamese, ale ne jejich okolí.

03.12.2014 3 z 5