Hříšný úsvit přehled

Hříšný úsvit https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/129679/bmid_cynster-hrisny-usvit-zyG-129679.jpg 4 135 135

Cynsterovská sága série

Amelie Cynsterová neváhá riskovat společenský skandál, když nabídne Lucienu Ashfordovi sňatek. Za zdánlivě ryze pragmatickými důvody se však skrývá dlouho utajovaná láska, kterou Amelie k Lucienovi chová. Ani on však nehraje s otevřenými kartami. Rychlou svatbu odmítne a trvá na tom, že se bude Amelii nejprve dvořit, jak se sluší a patří. Každá vášeň a každý gentleman totiž mají svou cenu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

On a Wicked Dawn , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hříšný úsvit. Přihlašte se a napište ho.

Ewe291
02.03.2024 4 z 5

Ak sa nemylim tak pri 9 ( teda tejto) a 8 knihe maju zle obalky lebo Luc nebol blondak ale ciernovlasy, inak nemam knihe co vytknut. Precitam asi este jedno na chvilu si od Cynterov oddychnem

lusitta05
20.01.2023 3 z 5

Nebolo to zlé, ale už si dám od Cynsterovcov prestávku. Keby neboli tí chlapi takí dokonalí krásavci, čo je nám neustále zdôrazňované :) , tak by to bolo dokonca dosť nudné. Asi si dám nejakú súčasnú romantiku.

moudivlacek
30.05.2022 3 z 5

Další příběh mých oblíbených Cynsterů. Rodina se pěkně rozrůstá a nyní je to mladá Amelie, která touží zakotvit v manželském přístavu. Za svůj objekt zájmu si zvolila rodinného přítele Luca. Nabídne mu svatbu - manželství za peníze, a tajně doufá, že se jí podaří v něm vzbudit lásku. On zrovna zjistil, že těžké utajované časy jeho rodiny konečně skončily. Po ale nenadálém a neobvyklém návrhu Amelie pochopí, že by si mohl splnit svůj sen. Jenže on je chlap a rozhodně nemíní své drahé polovičce říci, že ji miluje. Příběh dvou srdcí, které k sobě hledají cestu, důvěru a lásku. Těším se na dalšího z rodiny Cynsterů.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hříšný úsvit v seznamech

v Právě čtených1x