Nanamimo Nanamimo komentáře u knih

Nezbytné věci Nezbytné věci Stephen King

Knihu stále ještě čtu a rozhodla jsem se ještě nad ní nelámat hůl....nicméně čtu ji přes tři měsíce momentálně od nějaké čtyřsté stránky... A za mě má kniha prostě až moc mínusů
mnoho postav = těžká orientace
Nápad - skvělý ale plně nevyužitý
některé věci už prostě byly předvídatelné..
příběh začne být zajímavý až nějak od druhé poloviny a to stejně chvilkami vázne
zatím jediné plus je že se možná tak nyní mohu trochu orientovat v novém seriálu inspirovaném knihami od Kinga *CASTLE ROCK* ... vidím tam část Nezbytných věcí, možná předešlé Temné půle ( která vám v orientaci možná trochu pomůže - ale jinak nic moc ) také čekám na možné záblesky z Pavučiny snů. Jinak za mě zatím nejslabší kniha od SK..

02.09.2018 3 z 5

HEX HEX Thomas Olde Heuvelt

Kniha o lidské hlouposti a jaké zrůdy se ukrývají v nás samých :) humor skvělý, akorát konec docela zklamal. Ačkoli běžně čtu Kinga, tak mě i tato kniha dokázala překvapit. Téměř bych vám to doporučila....ale ten konec prostě nic-moc. Pokud vám nevadí stupňování napětí, v druhé části rychlý spád a menší zklamání na konci (trochu otevřené) pak přečíst.

11.02.2018 4 z 5

Honba za přízraky Honba za přízraky Christopher Pike

Když se podíváte na desky Stop Hrůzy zjistíte, že Stopy Hrůzy píše hned několik lidí...a zrovna tento autor vždy píše hrozně zmatené a zamotané příběhy, které působí, jakoby si v půlce psaní rozmyslel, co vlastně chtěl a děj skončí jako slátanina. A tady se to opět potvrdilo... Konkrétně ze všech slátanin asi ta nejhorší, co mě přímo naštvala.

18.07.2020 odpad!

Láska podle návodu Láska podle návodu Melissa Pimentel

Tuto knihu jsem našla ve správnou dobu na správném místě když jsem vídala "muže" který nehledal nic vážného, proto prosím omluvte mé případné zabarvení z dojmu knihy. Ale náramně jsem se při četbě bavila a přečetla knihu jedním hltem dalo by se říct během týdne. Autorka má osvěžující smysl pro humor a vše je bráno lehce, jemně s nadsázkou a sem tam trochu štiplavým humorem který ale v daných místech opravdu funguje. Ano, má své momenty obyčejné povrchní kokety....ale přece jenom, to už jste podle obalu a souhrnu mohli očekávat.
Rozhodně pro mě tato kniha nebyla zklamáním, ale v polovině měla zbytečně rychlý spád, napůl otevřený konec a zdálo se mi to takové ,,nedokončené'' Jinak super kniha na relaxaci a oddech. Určitě v tom nehledejte víc, než vám sama kniha naznačuje už od počátku. :)

18.05.2019 3 z 5

Astrologie pro každého Astrologie pro každého Yasmin Boland

Skvěle vysvětlené pro pokročilé ale i začátečníky, stačí se tomu věnovat a začíst. Jedna z mála knih o astrologii která je skvěle napsaná a srozumitelná.

24.09.2018 5 z 5