myrna0868 myrna0868 komentáře u knih

Země divů Země divů Ann Patchett

kniha se mi četla skvěle, ubíhala mi jako film se Sigourney Weaver v havní roli . Určitě mne autorka nalákala na další z jejích děl.

06.03.2023 5 z 5

Seznam mých přání Seznam mých přání Grégoire Delacourt

přečteno jedním dechem. At už je nám samotný příběh blízký nebo ne, určitě mnohým čtenářům nabízí zamyšlení, co vlastně chceme, na čem nám opravdu záleží ....Knihu napsal muž . A že se mu to povedlo! Určitě vyhledám i další díla tohoto autora

21.02.2023 5 z 5

Ostrov s vůní čerstvého chleba Ostrov s vůní čerstvého chleba Jenny Colgan

Takový ten klasický příběh o plnění snu, trocha nebo víc romantiky, překonání nějakých obtíží....zasazený tentokrát do prostředí přístavu a staré pekárny. Zkrátka příjemná oddechovka pro ženy. Nejsem úplně cílová skupina, ale tato kniha mne překvapila pozitivně. Rozhodně jsem měla chuť si něco upéct nebo si jít koupit nějakou dobrou bagetu :-)

20.02.2023 4 z 5

Práskač Práskač Jan-Erik Fjell

Do knihy jsem se pustila po přečtení chvály na tohoto autora a čekala jsem opravdovou bombu. Nic takového se bohužel u mne nekonalo. Fjell mne vtáhnout do děje nedokázal.
Přesto si ze zvědavosti možná přečtu i další díl série ( když už ji mám doma:-)), ale už bez přehnaného očekávání

19.02.2023 2 z 5

Hvězda Severu Hvězda Severu David B. John

ráda čtu knihy o severní Koreji . Tato byla z jiného soudku, protože nešlo o výpověď uprchlíků nebo návštěvníku této země ,ale pouze o thriller zasazený do prostředí severní Koreje a inspirovaný tamním absurdistánem. Jako takovou jsem ji brala a byla jsem mile překvapená spádem, který kniha měla. Za mě nejlepší hodnocení.

17.02.2023 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

vím o sobě , že nejsem čtenář ženských" romanťáren". Kniha mi byla doporučena. Bohužel v podstatě jen potvrdila, že knihy tohoto ražení nebudou pro mne. Hodně jsem se nutila číst dál, stále jsem čekala něco víc.

16.02.2023 odpad!

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Tato trilogie je určitě moje nejoblíbenější. Knihy se nedají odložit. Veškeré pokusy o volné pokračování(po smrti autora) se podle mého ani nepřiblížily stylu a poutavosti

16.02.2023 5 z 5