myrna0868 myrna0868 komentáře u knih

Osvícení Osvícení Stephen King

Ke Kingovi jsem se vrátila kvůli čtenářské výzvě :-) . Bohužel není můj šálek kávy. Některé zdlouhavé pasáže si dovedu představit jako několikavteřinové scény filmu ( ne, skutečného-neviděla jsem) některé mi připomenou večery na táboře při vyprávění " hrůzostrašných smyšlených historek" u kterých se ale nakonec všichni smějí. Přesto se mi ale prostředí, téma i postavy vlastně líbily.

20.09.2023 3 z 5

Hypotéza zla Hypotéza zla Donato Carrisi

První polovinou této knihy jsem se těžce prokousávala a měla jsem chuť ji odložit. Naštěstí se napínavý příběh včas vyjevil i s nečekaným , hodně zamotaným koncem.

03.06.2023 4 z 5

Lhář Lhář Mikel Santiago

Knihu jsem dostala snad jen jako dárek k nákupu jiných, takže jsem od ní nečekala mnoho. Rychle mne ale získala, autor umí vtáhnout do děje. Na konci už možná trochu moc pomotané, ale určitě zkusím i další knihu autora.

16.04.2023 5 z 5

Práskač Práskač Jan-Erik Fjell

Do knihy jsem se pustila po přečtení chvály na tohoto autora a čekala jsem opravdovou bombu. Nic takového se bohužel u mne nekonalo. Fjell mne vtáhnout do děje nedokázal.
Přesto si ze zvědavosti možná přečtu i další díl série ( když už ji mám doma:-)), ale už bez přehnaného očekávání

19.02.2023 2 z 5

Teplo domova Teplo domova Kamila Shamsie

Kniha si určitě zaslouží pozornost ,jakkoli je pravděpodobná nebo ne. Ráda si přečtu cokoli dalšího od autorky.

06.09.2023 5 z 5

Dívka se sněhem ve vlasech Dívka se sněhem ve vlasech Ninni Schulman

Napínavá kniha, která se skvěle četla.

02.09.2023 5 z 5

Země divů Země divů Ann Patchett

kniha se mi četla skvěle, ubíhala mi jako film se Sigourney Weaver v havní roli . Určitě mne autorka nalákala na další z jejích děl.

06.03.2023 5 z 5