Munchkin451 Munchkin451 komentáře u knih

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Bylo to fajn ale čekala jsem od téhle knihy opravdu hodně a nějak to tam nebylo. Možná jsem měla jen přehnané očekávání z těch všech skvělých recenzí.

28.01.2022 3 z 5

Zabiják Zabiják Émile Zola

Smutný a silný příběh.

27.07.2021 3 z 5

Král Lávra Král Lávra Karel Havlíček Borovský

Jednoduchá básnička s ponaučením. Moc pěkně

Trainspotting Trainspotting Irvine Welsh

Choose life

27.07.2021 5 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

Já se červenám

30.06.2021 3 z 5

Evžen Oněgin Evžen Oněgin Alexandr Sergejevič Puškin

Na to, že je kniha psana ve verších se nečetla špatně. Jsem ráda, že jsem ji přečetla, protože nakonec byla jiná, než jak jsem si ji představovala, když nám o ní kdysi povídali ve škole. Jen řeknu, že postava Evžena mi nepřišla jako zas takový cynik, ale spíš jako melancholik bez smyslu života a fandila jsem mu až do konce, aby ho našel.

30.05.2024 4 z 5

Home Body: Mé tělo, můj chrám Home Body: Mé tělo, můj chrám Rupi Kaur

Moc krásné a emotivní

04.02.2022 4 z 5

Kurt Cobain: Ilustrovaný životopis Kurt Cobain: Ilustrovaný životopis David Aceituno

Pokud jste fakt velkej fanoušek Nirvány(jako já), asi se nic novýho nedozvíte, ale i tak je kniha hezky zpracovaná, má krásné ilustrace a čte se dobře.

27.07.2021 4 z 5

Originální nápad. Přečtu svojí malé sestřence.

26.07.2021 4 z 5

Knihu jsem přečetla hodně rychle. Některé názory nesdílím, jiné jsou trefné a objevilo se i pár myšlenek, které mě samotnou nenapadly.

12.07.2021 3 z 5

Klub rváčů 2 Klub rváčů 2 Chuck Palahniuk

Jedna hvězdička za ilustrace.

26.07.2021 1 z 5

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Základka..čtení před třídou bylo pro mě sice utrpení ale některé příběhy byly milé a kniha má pěkné ilustrace.

26.07.2021 2 z 5

Kam zmizel můj sýr? Kam zmizel můj sýr? Spencer Johnson

Roztomilá kniha, kterou přečtete za chvilinku a dovede vás k zamyšlení. Hodlám se k ní vracet v budoucnu, obzvlášť ve chvílích, kdy budu procházet nějakou životní změnou:)

26.07.2021 4 z 5

Bílá jako sníh, rudá jako krev Bílá jako sníh, rudá jako krev Alessandro D´Avenia

Nejen pro náctileté :)

Ortel Ortel Franz Kafka

Zanechalo to ve mně mrazivý pocit... jako všechno od Franze Kafky.