mot33 mot33 komentáře u knih

Život alchymistův Život alchymistův Václav Kaplický

Na Kaplického který se rád rozepsal do několika set stránek či dílů ,poměrně kratké a stručné dílko.

11.07.2020 4 z 5

Car Ivan Hrozný Car Ivan Hrozný L. A. Čarská (p)

Klasický román.Mě upoutal že se jedná o knihu která je řazená do škatulky pro ženy.ALe mě oslovila.

11.07.2020 5 z 5

Krev prvorozených Krev prvorozených Juraj Červenák

Super kousek ,plus že se příběh odehrává v Praze je pro mě velkým kladem.Žádné rozepisování přímo k vyvrcholení knihy.

11.07.2020 5 z 5

Markéta Lazarová Markéta Lazarová Vladislav Vančura

Na čtení těžší ,ale necha se přečíst.Za mě ano.

06.07.2020 3 z 5

Pochodeň Pochodeň Miloš Václav Kratochvíl

Dobrá kniha psaná dle historických dat.

06.07.2020 4 z 5

V objetí smrti V objetí smrti Miroslav Žamboch

Na mě takové dost natahované.Ale Bakly je Bakly a nechá se to snést.

05.07.2020 4 z 5

Kniha o mytologii starého Řecka a Říma Kniha o mytologii starého Řecka a Říma Colette Estin

Krasná kniha spíše pro mladší o každém hrdinovy či symbolu dvě stránky .Za mě ano.

04.07.2020 5 z 5

Bart Simpson 6/2020 Bart Simpson 6/2020 Ian Boothby

Další povedený kousek Překvapil mě Milhous a malá Meggi.

28.06.2020 5 z 5

Skřítek Hrášek Skřítek Hrášek Leontina Mašínová

Po dlouhé době jsem sehnal ,vzpomínky na mládí ,od školky si tuto knížku pamatuji.Nejvíce vzpomínám na stránku z ještěrkou.

26.06.2020 5 z 5

Armáda Armáda Miroslav Žamboch

Super kniha povídek která se táhne světem magie a zanechává za sebou jen mrtvé a spálenou zem.

21.06.2020 5 z 5

Strašidlář – Mezi námi hradními strašidly Strašidlář – Mezi námi hradními strašidly Hynek Klimek

Jelikož mámrád ilustrace Z.Študlarový tak kniha o něco převyšuje průměr,spíše děti,ale mě to až tak nevadí.

19.06.2020 3 z 5

Ďáblův doktor Ďáblův doktor Vladimír Mikolášek

Klasické pověsti ,pro mě málo známé ,a tak se mi kniha líbí.

15.06.2020 4 z 5

V brance Vlasta Burian V brance Vlasta Burian Ivan Vápenka

Hlavně ti dobové fotografie stojí za to.

07.06.2020 4 z 5

Strašidlo Doudlo Strašidlo Doudlo Miroslav Krejča

Krásné pohádky o mladém i malém stašidlu ,které žije u své studánky v ,lese ,a prožívá dobrodružství z lesníma zvířatama.

06.06.2020 5 z 5

Maska omnibus: Kniha druhá Maska omnibus: Kniha druhá John Arcudi

Maska je maska mám tuto bláznovinu rád.

03.06.2020 4 z 5

Pohledy soběslavské Pohledy soběslavské Petr Lintner

Krásná kniha o Soběslavském kraji a super fotografie.

03.06.2020 5 z 5

Dobrá kniha ,ale já jí četl dost dlouho jelikož výpovědi jsou stále stejné ,a člověk to musí chvílku vstřebávat .Ale jinak hodně dobrý kousek.

31.05.2020 4 z 5

Druhé vyprávění kapra Jakuba: ...bylo nebylo, ale jen v jižních Čechách mohlo být... Druhé vyprávění kapra Jakuba: ...bylo nebylo, ale jen v jižních Čechách mohlo být... Bára Stluková (p)

Škoda kniha je přůřezem té první.Přečteno ,ale vše jsem znal z té prvé.

30.05.2020 3 z 5

Střípky ze života Jindry Hojera Střípky ze života Jindry Hojera Jindřich Hojer

NEJSEM AŽ TAKOVÝ DÁVÁM VŽDY 5 ČI 4 HVĚZDY NĚKDY U HORŠÍ KNIHY 3.
Ale zde tedy musím po druhé co jsem na databazi knihu poslat do odpadu.Nezaživné nudné o ničem kniha vyprávý prý život J.H.,ano max v 20 stranách.Jinak je celá kniha vedená jako nudný popis cesty do řecka a itálie.

30.05.2020 odpad!

Čertovské pohádky Čertovské pohádky Vojtěch Gaja

Škoda že některé poídky nejsou delší ,jinak ok.

30.05.2020 4 z 5