Moniska2410 Moniska2410 komentáře u knih

Kořist Kořist Darcy Coates

(SPOILER) Temný thriller od kterého se nešlo odtrhnout. Konec mě překvapil, i když sem čekala, že žádná nestvůra to není. Za mě plný počet :-)

16.02.2021 5 z 5

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Teda to byla jízda,to nešlo odložit. Děj mě vtáhl a nechtěl pustit. Jako matka skoro třináctiletého puberťáka se budu bát až mi zazvoní telefon s neznámým číslem. Co jsou schopni udělat rodiče pro svoje dítě. Určitě by to neměli číst moc úzkostlivé matky.

Pustina Pustina Stina Jackson

Tak konečně sem se jí prokouslala. Po přečtení její první knížky, která mě uchvátila, sem se pustila do její druhé knížky a ta mě zklamala. Bylo to pro mě chaotické a občas sem byla ztracená.

03.11.2020 1 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Knížku sem si vybrala z mého dlouhého nepřečteného seznamu, že mi bude dělat společnost na dvě odpoledne. Dala sem jí za jedno, nešla odložit. Knížka je rozdělena na dvě části, mě se líbily obě. V první se dozvídáme co se stalo a v druhé proč a jak. Díky krásnému popisu prostředí, sem měla pocit, že v té úžasné krajině sem taky.

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Dámy a pánové to byla jízda. Jak se píše, mrazivé, děsivé, neodložitelné. Po Kříďákovi a Jámě další skvělá knížka, do skoro poslední stránky nedýchate napětím. Užila sem si kazdičký písmenko a už teď se těším na její další knížku.

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Neměla sem velké očekávání, ale knížka mě mile překvapila. Ano byly tam věci trochu víc přitažené za vlasy, ale takový malý únik z reality nikomu neuškodí. Moje bujná fantazie jela na plné obrátky a už se těším na druhý díl. Doufám, že bude stejně perverzní ????????

03.11.2020 4 z 5