Mona... Mona... komentáře u knih

Koruna Koruna Kiera Cass

POZOR SPOILER!
Podařilo se mi najít tuto stránku, věnovanou této skvělé sérii. Na tomto odkazu se nachází i maličko delší epilog. Je až úplně na konci děje knihy :)

PS: jsem moc ráda, že si Eadlyn vybrala toho, po kterém její srdce toužilo :) fandila jsem mu od samého začátku, i když to měl hodně složité :)

14.08.2017

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Podařilo se mi úspěšně přečíst prvních 100 stránek. Pak jsem usla nudou. Takže knihu nehodnotím, protože je nedočtená.

26.06.2014

Neber to jídlo tak vážně Neber to jídlo tak vážně Týna Skalická

Kniha není úplně špatná, ale při čtení jsem měla pocit, že se nedozvídám nic nového, a všechno už dávno vím. Měla jsem pocit, že se na mnoha stránkách neustále dokola omílá "jíst můžeš vše- i pizzu a čokoládu, ale pokud chceš být zdravý a hubnout, hlídej si množství a tato jídla doplňuj těmi výživnějšími" a "vše stojí na kalorickém deficitu a ve všech jídlech by měly být přítomny jak bílkoviny, sacharidy, tuky a také ovoce nebo zelenina". Ano, pro někoho to můžou být důležitá zjištění, ale tohle všechno už bylo řečeno na autorčině Instagramu a můžete si to přečíst zadarmo. Jak už jsem psala, kniha není špatná, ale chtělo by to nějakou přidanou hodnotu, a ne pořád dokola opakovat tu samou věc, akorát u jiné potraviny. Čekala jsem prostě víc.

27.01.2021 2 z 5