Moi.Caterine Moi.Caterine komentáře u knih

Na knihu jsem se těšila, ta radost, když jsem přišla ráno do práce a ona mi ležela na stole. Pak jsem se začetla a začala srovnávat. Je jiná než předchozí díly. Není vůbec špatná, ale už to není ten původní Potter. Delphi a její původ mě překvapily, nápad s cestováním časem a pozměňování budoucnosti je super. Formát scénáře mi nevadil. Summa sumárum - nezatracovala bych ji, v mé knihovně najde své místo.

29.09.2016 4 z 5

Na kopci Na kopci Jiří Březina

Knihu jsem dostala jako knižní prémii. Téměř ihned mě její děj pohltil, vybavila se mi doba, ve které jsem sháněla podklady pro vlastní diplomovou práci. A jak se začal příběh zamotávat, bylo těžší se odtrhnout. Opravdu dobře napsané!

30.03.2016

Biomanžel Biomanžel Michal Viewegh

Vieweghovy knihy ve mně vyvolávají vždycky plno rozporů. Báječná léta pod psa jsou má oblíbená, čím novější je kniha, tím víc se musím přemlouvat k dočtení. Biomanžela jsem dostala k Vánocům a rozhodla se ji pokořit. No, mám to za sebou, ale asi zůstane zaprášená v knihovně. Vypravěčský styl mi nevyhovoval, rádoby vtipy mi vtipné nepřipadaly a vadila mi i přemíra vulgarit.

02.01.2016

Já jsem Malála:  Příběh dívky, jež bojovala za vzdělání a kterou postřelil Tálibán Já jsem Malála: Příběh dívky, jež bojovala za vzdělání a kterou postřelil Tálibán Christina Lamb

Výborná kniha, která může poskytnout vhled do života a tradic v Pakistánu i na strach lidí z Talibánu. Na druhou stranu zobrazuje i mimořádný vztah dcery a otce. Doporučuji nejen pro dospívající!

10.01.2016 5 z 5