MMM999 MMM999 komentáře u knih

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Unikatni a vyborna kniha!

30.06.2021 5 z 5

Říkají mi Lars Říkají mi Lars Daniel Gris

Super! Takový svěží vítr.

14.07.2023 5 z 5

V Krvavém pásu V Krvavém pásu Jakub Mařík

To je proste fantazie! Marik je autor globalniho formatu, proste to nema chybu.

23.05.2022 5 z 5

Soudný den Soudný den Jan Urban

Pro me jeden z TOP pribehu. Doufam v pokracovani :)

30.06.2021 5 z 5

Abaddonova brána Abaddonova brána James S. A. Corey

(SPOILER) Třetí kniha mě zklamává.
Příběhy Anny tam jsou podle mě naprosto zbytečné (snad jediný důvod mohl být tlak vydavatele na přidání lesbické duchovní (?)).
Zmíněné kapitoly jsem začal z nudy přeskakovat, což se mi stává naprosto výjimečně.

Omáčka patří do oběda, ne do knih.

03.10.2022 2 z 5

Hranice impéria Hranice impéria Jan Kotouč

Bohužel trochu dětinské, zejména mezilidské vztahy. Jinak super.

01.12.2021 3 z 5

Skrytá rizika kvantové démonologie Skrytá rizika kvantové démonologie Petr Heteša

Moje třetí kniha od p Heteši. Jsem z toho takový rozpolcený po výborném Inficu, což byla první, kterou jsem od něj přečetl, mi další knihy nějak nesednou. Je to samozřejmě velmi subjektivní, nicméně přijde mi, že p Heteša umí vymyslet naprosto fantastický příběh, nicméně neumí ho (pro mě) poutavě napsat. Styl jakým je to napsané, velký výskyt stejných nebo velmi podobných obratů použitých napříč knihami mě nebaví.
Za mě velká škoda, samotný příběh je skvělý, zpracování však pokulhává.

Brzo mi balíčkem přijdou další dvě, tak doufám, že mě nezklamou.

11.07.2021 odpad!

Spasitel Spasitel Andy Weir

Velmi zajímavý nápad, bohužel naprosto podřízeno komerci. Hlavně tam nacpat Rusa a Číňana, aby se to dobře prodávalo mimo západ. Tohle není autor pro mě, mám raději trochu nekorektní freestyle.

10.08.2022 1 z 5

Krásky a vetřelci: Pulp stories Krásky a vetřelci: Pulp stories * antologie

Pro mne těžké zklamání. Polovina příběhů v kvalitě středoškolského slohu, kdyby se to očistilo, kniha by byla skvělá.

02.11.2021 odpad!

Fatal Virtual Fatal Virtual Petr Heteša

Super, ale jaksi tomu chybi konec. Proste najednou usekle.

17.09.2021 2 z 5

Gateway Gateway Frederik George Pohl Jr.

Proboha kdo to prekladal?! Kolektivni prace specialni zakladni skoly? V 1/4 to vzdavam a jdu hledat original, to se neda cist.

30.07.2023 1 z 5

Démoni jsou věční Démoni jsou věční Petr Heteša

Precetl jsem za den vybornou knihu Nezkousej na me zapomenout a rovnou, s velkym ocekavanim, otevrel Demoni jsou vecni.

Katastrofa a nuda. Psano jak pro specialni deti. Opravdu nechapu mistni hodnoceni, za me odpad.

31.12.2021 odpad!

Zelené šupiny, střepy a rubíny Zelené šupiny, střepy a rubíny Petr Heteša

Po Inficu, ktere bylo skvele, je toto druha kniha od Hetesi, kterou jsem rozecetl a po 1/4 skoncil.
Je to samozrejme subjektivni, ale kniha mi prisla tak zaplevelena, ze se to tezko cetlo. Po revizi by to mohlo byt velmi dobre.

30.06.2021 1 z 5