Mmikado Mmikado komentáře u knih

Požár na východě Požár na východě Harry Sidebottom

Výborná kniha. Četl jsem celou sérii a rozhodně za to stála.

26.04.2015

Smělý Smělý Jack Campbell (p)

Asi nejhorší série sci-fi knih, kterou jsem četl. Myslím, že by to bylo čitelné snad jen kdyby to autor zredukoval do jedné knihy. Nudné, neskutečně dlouhé a hlavně nic neříkající popisy bitev, kde na několika stránkách autor popisuje vesmírné manévry. Před každou bitvou se pak nezapomene zmínit kde je v soustavě nahoře, kde dole, proč nevidíte lodě hned, ale až poté co k vám dorazí jejich obraz. Přečestný hrdina, který se nikdy nezapomene zhrozit, když si ho někdo nahlas idealizuje atd. A celé to rozuzlení, pane bože..... Díky bohu, že mám ten mentální klystýr za sebou.

12.04.2015 odpad!

Vítězný Vítězný Jack Campbell (p)

12.04.2015 odpad!

Neúprosný Neúprosný Jack Campbell (p)

12.04.2015 odpad!

Chrabrý Chrabrý Jack Campbell (p)

12.04.2015 odpad!

Odvážný Odvážný Jack Campbell (p)

12.04.2015 odpad!

Ochránce Ochránce Jack Campbell (p)

12.04.2015 odpad!

Neochvějný Neochvějný Jack Campbell (p)