Misshell1 Misshell1 komentáře u knih

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Tohle byla jízda, nedalo se od toho odtrhnout. Myslím, že knize hodně dalo, do jakého prostředí byla zařazena. S Wolfem jsem to měla stejně, od nesnášenlivosti, ale on přece jen není tak zlý a nakonec ho milujete. slovní přestřelky, které mezi sebou měli, byly super.

11.09.2021 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Četlo se samo, tak, jsem zhltla za den. Konec bych trochu víc protáhla.

05.09.2021 5 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Bylo to osvěžující, konečně něco jinýho po delší době. Ukázka toho, že ne vždycky je všechno tak dokonale, jak se píše v knihách o princich na bílém koni, nepřekonatelném milenci a bohu sexu. Myslím, že to, že jsem to musela hltat do 1:45 ráno, nešlo jít spát,mluví za vše. Doufám, že se dočkáme Cama nebo dalších knih.

30.07.2021 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

!Naprostá jízda..luxusni thriller. Mělo to děj s napětím, akci, překvapení a zvraty...hned jdu na další díl!

29.08.2020 5 z 5

Podmanivý Podmanivý Jodi Ellen Malpas

Tohle byla jízda, ale jako že fakt jízda nahoru, hlavou dolů, zatáčka až je vám na zvracení...autorka vás drží od první chvíle v napětí. Musím říct, že jsem si to užila. Zápletky jsem vůbec neodhadla, vždycky mě něčím autorka překvapila. Doporučuji!

10.01.2024 5 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Konečně jsem se k ní dostala. Jak jsem ji mohla tak dlouho odkládat. Tohle je naprosto luxusní kniha...psaná úplně skvěle. Žádné barvite vyprávění jak zelený je strom. Příběh pádí, sem tam se člověk usmeje a autorka to okoření sexuálními scénami. Ještě že mám po ruce 2.dil.

23.12.2023 5 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Ze začátku to bylo takové zvláštní, než jsem si zvykla,že to bude z pohledu matky a dcery. Ale naprosto úchvatný příběh, kdy se emoce střídají jako na horské dráze.

24.10.2023 5 z 5

Syndrom hodné holky Syndrom hodné holky Elle Kennedy

Já mám její knihy prostě ráda, proto jsem sáhla po další. Krásný příběh s vyspělými postavami, kde se zasmějete, zaslzíte a nakonec to všechno dopadne tak, jak má. Na Mac se mi líbila její ctižádostivost, cíle a u Coopera jeho vyspělost, odhodlání a když to dáte dohromady tak je z nich neporazitelný tým :)

12.06.2023 5 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Aaa tady se znovu setkáváme s tolik známým Blakeem. Popravdě jsem ani nevěděla, že obě knihy jsou nějak propojené. Moc příjemný příběh, s originálními vtipy, láskou a porozuměním. Až tak skvěle, že by mi nevadilo, kdyby kniha pokračovala o jejich svatbě a dětech. Matt byl neuveritelny sympaťák a Hottie se dala dokupy se svojí tajnou láskou vlastne. A zase ten hokej, prostě hokejisti, wagsky a daiquiri :)

19.05.2023 5 z 5

Neústupná princezna Neústupná princezna Meghan March

Takže jsem ráda za začátek, že jsme zjistili víc o panu tajemném...Kane...Saxon...:) Jsem strašně ráda, že jsem poslechla kamarádku a počkala na 3.dil, protože tohle bych nerozdychala, kdybych měla čekat, jak to bude pokračovat. Autorka prostě píše svižně. Příběh letí, stránka za stránkou a pak konec...nic z toho jsem nečekala, jak se to vyřeší a o to víc mě zajímá, jak to dopadne.

14.07.2022 5 z 5

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

Krásné navázání prvního dílu ...jak cit k druhemu dokáže překonat tolik překážek. Jak se Sage konečně vydala tou správnou cestou, ač musela kácet stromy. Kniha se mi líbila, úplně mi před očima běžel film, jaký by podle toho mohl být natočen, nebo to na mě tak působilo, jako bych něco podobného někdy už viděla, a nebo třeba nezměrná čtenářská představivost.:)

02.05.2022 5 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Musim říct, že to byl fakt hukot...nečekala jsem, že to bude zrovna šéf, kdo přijde do klubu.kniha se četla rychle, měla zvraty, zajímavé výměny názorů mezi partnery a sexu tam bylo jakože fakt hodně...a ten konec? No hned musíme sáhnout po druhém dílu.

01.05.2022 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Moc krásné napsaná kniha...čím si Gump prošel...nejen on...ne jedna slzicka ukápla.

31.07.2020 5 z 5

Ze života knihomolky Ze života knihomolky Debbie Tung (p)

Vtipné, výstižne...je to o nás ????

21.06.2020 5 z 5

Marco Marco Marcy Jell

Čtivé,sexy, tajemné a taková jednohubka. Někdy by to možná chtělo trochu víc rozepsat, ale i trochu napětí bylo a určitě mě zajímají všechny díly jezdců.

03.03.2024 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Tak závěr celé série potěšil. Musím přiznat, že jsem se bála, o čem to vlastně celé bude. Když už vím, že Sabrina bude těhotná. Ale dle mého to autorka podala dobře, ač u mě nefrčí týpci s nazrzlymi vlasy, tak Tucker byl neuvěřitelně milý a zdravě sebevědomý. A líbilo se mi, jak se tam znovu objevil i zbytek přátel.

08.02.2024 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Zajímavý příběh, kde se postupně odtajňují tajemství. On byl černý a ona růžová a přesto k sobě pasovali. On je Temný a ona jeho světlem.

24.01.2024 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Zase mě to dostalo hned od první stránky. Miluju hokej, takže s radostí hltan příběh. Jako u všech ostatních knih se mi líbí, jak střídá z pohledu Deana a Allie. Skvěle tam pasovali i spoluhráči, kamarádi a rodina.

30.12.2023 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Tohle se čelo samo, autorka píše velmi snadně poutavě. Když se dali dohromady, tak si říkám, o čem to teď bude a pak na Vás hází jednu "bombu"za druhou.

13.10.2023 5 z 5

Zmrazené zlato Zmrazené zlato Rolf Börjlind

Tahle dvojka mě nikdy nezklamala a asi ani nikdy nezklame. Tohle se čte samo, dokážete si díky jejich stylu psaní vytvořit reálnou představu prostředí a hlavně mi vůbec nevadí ty cizí názvy. Celou dobu příběh graduje, ani stránka nudy. A ten konec? No ještě, že mám po ruce další díl :)

12.09.2023 5 z 5