Miska9884 Miska9884 komentáře u knih

Moje vina Moje vina Mercedes Ron

Tahle kniha byla za mě slabá. Taková plochá,bez hloubky. např. Hlavní hrdina zlý hoch,ale vůbec nebylo pořádně vykreslené proč. Jen takové kuse náznaky. Četla jsem mnohem lepší knihy s podobnou tématikou. Za mě to bylo slabé.

24.05.2023 1 z 5

Procitnutí Procitnutí Nora Roberts

Tak tahle kniha se mi líbila. Byl to takový úvod do děje. Jsem zvědavá,co bude dálMělo to spád, dobře se to četlo. Uz aby byl druhý díl.

24.05.2023 5 z 5

Vysněný cíl Vysněný cíl Kate Stewart

Tak tahle série to teda bylo něco. Perfektní třetí díl. Vysvětlení všeho. Doporučuji.

21.05.2023 5 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Tak celá tahle série byla mega blbost. Tahle max 1 hvězda,protože jsem ji zvládla dočíst. Tu druhou jsem zahodila v půlce a tu třetí jsem ani neotevřela.

25.05.2023 odpad!

London Road London Road Samantha Young

Kniha stejně dobrá jako ostatní v sérii,ale trochu mi nesedělo to téma,nechat se vydržovat l,i když k tomu měla pochopitelný důvod.

24.05.2023 4 z 5

Pouta vášně Pouta vášně R. L. Mathewson

Na to že to byl historický román,to bylo dobré. Taková jednohubka na večer. Mělo to spád, nebylo to zdlouhavé.

14.06.2023 3 z 5

Mstitelé Mstitelé Tijan (p)

Já tuhle autorku miluju. Četla jsem všechny její knihy. Některé jsou lepší,některé horší a tahle celá série se mi moc líbila. Trochu mi vadilo,jak najednou byla hlavní hrdinka tak labilní. Autorka se snažila popsat reakci na trauma,ale to se trochu nepovedlo. Ovšem celkově se mi to líbilo. Příběh byl pěkný,čtivý,mělo to spád.

12.06.2023 5 z 5

Po západu slunce Po západu slunce Linda Howard (p)

No tak tahle kniha mi teda dalapři čtení jsem měla tendence dělat zásoby a kupovat generátorManžel si klepal na čelolíbilo se mi,jak to bylo dobře napsané. Mělo to spád. Rychle to ubíhalo. S ničím nedělali zbytečně průtahy. A ještě tam byla romantika. Přesně kniha pro mě

25.05.2023 5 z 5

India Place India Place Samantha Young

Za mě nejslabší díl série. Nebylo to vůbec špatné,ale ostatní díly byly prostě lepší.

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

Tahle už mi přijde takové nastavování série. Prvni tři byly lepší.

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Není to špatná kniha,naopak moc dobrá,ale ve srovnání s jinými knihami od autorek se stejnou tématikou byla tahle slabší. Nebylo to tak propracované, autorky to umí lépe. Série HIM je pro mě prostě nej