Miska9884 Miska9884 komentáře u knih

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Tady je 5* málo. To byla jízda. Jsem brečela od začátku do konce. Knihu jsem dostala na Vánoce,no veselo mi teda nebylo. Úplná pecka. Dobře napsané,nutí vás k zamyšlení,vyvolá emoce. Co víc si od knihy přát? Možná šťastný konec,ale život nemá vždy šťastné konce.

25.05.2023 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Z celé série byla tahle kniha nejlepší

On On Elle Kennedy

Tak tahle kniha je jedna z mých nejoblíbenějších. Dlouho jsem odolávala než jsem ji přečetla a teď je to má nejčtenější knihauž jsem ji četla hodněkrát a pořád se mi líbí. Má hloubku,vtip,romantiku co víc si u romance přát

24.05.2023 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Mě úplně udivuje tak nízké hodnocení. O téhle knize slyšeli snad všichni a taky ji četli. Byla to průlomová kniha v žánru erotiky. A dle mě žádná série nebyla tak dobře napsaná jako tahle. Proto mě udivuje nízký počet hvězd. Autorka dokonale vykreslila povahy postav,vzájemnou lásku a psychické problémy. Že to někomu přijde úchylné? No taky to není můj šalek kávy,ale to nic nemění na tom,že napsané to je dobře.

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Celá série je perfektní, ale tahle kniha se mi líbila nejvíceKniha ve stylu zakázané lásky. Velký věkový rozdíl,ale nemůžou si pomoct. Co více si romantická duše může přát než taková touha,které nelze odolat

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Zaslouží si plný počet hvězdiček. Perfektní. Má oblíbená. On se k ní chová jak hovado,ale ona se teda nenechá a co za tím je? No neodolatelná touhaco se škádlívá rádo se mívá

24.05.2023 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Mi se to moc líbilo. Tohle byla první kniha,kterou jsem četla s tak náročnou tématikou. Doporučuji

Nespoutaná Aljaška Nespoutaná Aljaška K. A. Tucker

Tak tohle se mi líbilo. Hodně. Bylo to čtivé,vtipné,ale i smutné. Zpočátku byla Calla rozmazlená princezna, ale postupně se z ní stala žena se smyslem pro humor. No a Jonah a ty jeho předsudky. Ovšem spolu byli úžasní. Kniha si právem zaslouží vysoké hodnocení.

01.01.2024 5 z 5

Dvojitý zásah Dvojitý zásah Mariana Zapata

Bohužel tahle kniha za mě byla slabá. Autorku mám ráda a hned po vydání její knihu kupuji,ale tentokrát jsem zklamaná. Hlavní hrdinové se vůbec nechovali úměrně svému věku. Slovo kamarád bylo snad na každé druhé straně. A v podstatě byla zápletka úplně o ničem. Na druhou stranu klobouk dolů před autorkou. Na 496 stranách popisovat zdánlivě neopětovanou lásku dvou bývalých kamarádů, to chce velkou slovní zásobu.

29.11.2023 2 z 5

Asher Black Asher Black Parker S. Huntington

Trochu mi přijde,že autorka nevyužila potenciál příběhu. Námět byl dobrý,příběh měl spád,ale chyběla tomu hloubka. Bylo to takové plytké. Motivy chování hlavních postav nebyly moc vysvětleny. Zejména u Ashra. U Lucy zase pořád dokola nejistota,strach a pak najednou rychlý zlom a úplně pravý opak. Ale jestli se jedná o prvotinu autorky,tak to je úspěch,protože když pominul výše napsané,tak čtivé to bylo a námět byl taky fajn.

25.01.2024

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Už jsem četla spoustu knih s podobnou,složitou tématikou. Tahje lepší z nich. Celkově mám autorku moc ráda. Sedí mi její styl psaní.

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Tady tahle je ale smutná. Až si říkám,že to kazí sérii,na druhou stranu takový je život. Tahke série se autorce povedla.

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

On se k ní chová jak hovado,ale stejně jí to k němu táhne. Si řekneš že je úplně blbá,ale srdci neporučíšMi se líbí,jak autorka dokázala popsat ten cit,touhi to hladovění. Za mě druhý nejlepší díl.

Twisted Games: Hry na ostří nože Twisted Games: Hry na ostří nože Ana Huang

Za mě první díl lepší. Tohle se táhlo a v podstatě pořád dokola.

21.05.2023 2 z 5

Drahý Aarone Drahý Aarone Mariana Zapata

Kniha psaná prostřednictvím emailu. Vůbec mi to nevadilo. Spíše mi v knize chyběla větší hloubka. Na to kolik to mělo stran,tak to bylo takové plytké. Jen klouzání po povrchu. Chyběla mi tam procítěnost. A ten konec. Takový useknutý a čtenáři si vlastně domyšlí,jak to dopadlo. Z toho důvodu dvě hvězdičky dolů.

21.05.2023 3 z 5

Domek u jezera Domek u jezera Jasinda Wilder

Kniha se mi líbila. Až jsem nečekala jak moc podle anotace. Nemám ten typ knih ráda,ale tohle bylo dobře napsané,pěkně promyšlené. Občas se mi teda chtělo brečet

25.05.2023 5 z 5

Tiché vody Tiché vody Brittainy C. Cherry

Tuhle jsem zhltla jedním dechem. To byla velmi krásná kniha. Autorka to fakt moc dobře umí. Moc pěkná. Ze série za mě nejlepší.

24.05.2023 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Jedna z mých oblíbenýchčetla jsem ji několikrát. V podstatě nic hlubokého,ale to jak ho to k ní přitahuje,se mi prostě líbí

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Jak nám ten chlapec vyrostl v rozumného mužeShannon teda nic moc,ale Cole body nahnal.

Moje vina Moje vina Mercedes Ron

Tahle kniha byla za mě slabá. Taková plochá,bez hloubky. např. Hlavní hrdina zlý hoch,ale vůbec nebylo pořádně vykreslené proč. Jen takové kuse náznaky. Četla jsem mnohem lepší knihy s podobnou tématikou. Za mě to bylo slabé.

24.05.2023 1 z 5