Misi78 Misi78 komentáře u knih

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

Naprosto skvělá kniha. Ani chvilku jsem se nenudila. Děj měl tempo a výborně se to četlo. Očekávejte několik dějových zvratů, ze kterých vám spadne brada.

24.03.2023 5 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Tu knížku miluju. Bavil mě humor a akademické prostředí, které znám z univerzity. Hlavní hrdinka byla skvěle vykreslená, její strachy, touhy a zmatkářství. A na druhé straně sexy zachmuřený profesor. Doporučuju.

19.02.2023 5 z 5

Věci, na které nastal čas Věci, na které nastal čas Petra Soukupová

Jsem fanynka :-) knížka se mi moc líbila, někdy jsem si říkala, tohle znám, jako by mi někdy viděla až do duše. Konec mi nevadil, nechává prostor pro fantazii a dobrých konců je v knihách hodně, ale v životě to tak prostě nechodí.

23.12.2020 5 z 5

Sedm manželů Evelyn Hugo Sedm manželů Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid

Přečteno za tři dny. Příběh mě naprosto vtáhl a já nebyla schopná přestat číst. Skvěle napsané, určitě si od autorky ještě něco přečtu.

15.02.2023

Až na ten konec dobrý Až na ten konec dobrý Pavel Tomeš

Na knížku mě nalákala kamarádka, která z ní byla nadšená. Po 100 stránkách jsem ji odložila. Jedna z hlavních postav, novinářka mi byla od začátku extrémě nesympatická, do knížky jsem se nedokázala začíst.

21.08.2022 1 z 5

Tajemství Tajemství Radka Třeštíková

Skvělá knížka. Určitě si přečtu znovu první část. Fantasticky pomalu odkrývaná tajemství mě neustále překvapovala. Tohle je Třeštíková co mě opět baví.

22.11.2021 5 z 5

Nemusíš! Nemusíš! Dagmar Digma Čechová

Libilo se mi, ze sledujeme dve zenske hrdinky. Obe nejsou dokonale a obe chteji byt v zivote stastne. Ani jedna nebyla ma krevni skupina, starsi hrdinka mi prisla neskutecne naivni. Ale i tak jsem se pobavila.

16.11.2020 3 z 5

Velmi osobní kniha o zdraví Velmi osobní kniha o zdraví Margit Slimáková

Moc hezky graficky zpracovaná kniha. V některých částech jsem se dozvěla něco nového, něco mne příliš nezaujalo. Některé názory mi přišli příliš radikální. Za mne všeho s mírou :)

06.08.2019 2 z 5

Vždycky je to manžel Vždycky je to manžel Michele Campbell

Výborný odpočinkový román, který se četl sám. A ten závěr jsem fakt nečekala. :)

19.04.2019 4 z 5

Muž a žena Muž a žena Michal Viewegh

Opět zklamání. Nechala jsem se nalákat hezkou obálkou. Zbytečné vulgarismy, hlavně v prvním příběhu. První příběh je příběhem luzra na kterem neni nic ani zajímavého ani vtipného. Druhý příběh určitě zajímavější nápad, ale z nadějného začátku se tak nějak rozplizne do konce bez nějaké zajímavé pointy.

10.04.2018 2 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Na téhle knížce mě bavilo úplně všechno, dialogy, jak je napsaná z pohledů obou postav. A když už jsem si myslela, že je všechno jasné objevila se nová informace.

23.12.2020 5 z 5

Rekonstrukce Rekonstrukce Viktorie Hanišová

Rekonstrukce se mi moc líbila až na ten zvláštní konec. Autorka si pohrává s psychologií postav a moc se mi líbí, že zde nejsou žádní prvoplánovaní hrdinové. Doporučuji.

02.11.2019 4 z 5

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Četla jsem od autorky všechny knihy. Bohužel mám pocit že kvalita jde docela dolů. Nic už se nevyrovnalo kníže Manželovo tajemství, kterou jsem četla jako první. U této poslední jsem se chvílemi i skoro nudila. Situace mi přišli absurdní A předvídatelné.Bohužel nemohu dát lepší hodnocení.

02.11.2019 2 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Tuto knihu jsem bohuzel nedocetla. Porad jsem ji davala sanci, ale skoncila jsem za pulkou. Vadilo mi nekolik veci. Za prve skoro nikdo takto na Morave nemluvi, pak divna hrdinka, ktera nevi co chce, nudny dej, ktery se nikam neubira. Tema zajimave, ale nevyuzite. Skoda

13.10.2018 1 z 5

Čtvrté křídlo Čtvrté křídlo Rebecca Yarros

Přečteno a za mě naprostá pecka. Mám ráda fantasy, draky, romantiku, takže mi knížka neskutečně sedla. Líbilo se mi, že hrdinka není žádná super žena, ale naopak miluje knížky a historii. To máme společné, takže za mě top a neskutečně se těším na další díl.

01.04.2024 5 z 5

Dovolená očima delegátky Dovolená očima delegátky Jitka Herzánová

Je mi to lito, ale vetsi slataninu jsem dlouho necetla. Jak uz tady nekdo zminoval, neni tam zadna dejova linka, veci se opakuji. Asi jsem mela prilis velka ocekavani.

16.11.2020 1 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Super knizka, cetla se sama. Moc se mi libilo i netradicni prostredi lesa, kde se hrdinka pohybuje a popisy hub. Jen konec mne lehce zklamal.

19.01.2019 4 z 5

Vždycky je to manžel Vždycky je to manžel Michele Campbell

Me tahle kniha bavila. Zajimave vykreslene postavy, srozumitelny dej i prekvapujici konec. Tipovala jsem nekoho jineho :). Doporucuji

19.01.2019 4 z 5

My proti vám My proti vám Fredrik Backman

Opět skvělý příběh, který nezklamal. O hokeji, ale vlastně ne tak úplně. O politice, ale jen trochu. Hlavně je to o lidech, jejich motivátorech a vztazích. Autorův styl mě prostě baví.

30.11.2018 5 z 5

Medvědín Medvědín Fredrik Backman

Doporučuju. Přečteno za dva dny.

26.03.2018 5 z 5