miseb miseb komentáře u knih

Krásná knížka. Čtenáře úplně pohltí. Přečetla jsem jí jedním dechem a nemohla jsem se odtrhnout. Těšila jsem se na další "Řeky", ale tyto knihy se mi už tolik nelíbily a měla jsem problém je i dočíst.

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Úžasně napsaná, báječná knížka.

Kmotr Kmotr Mario Puzo

Knížku jsem četla před dvaceti lety a od té doby se k ní pravidelně vracím. I když jí znám téměř nazpaměť, nikdy mě nenudí. Perfektně vykresluje dobu, prostředí. Jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla.

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

Nádherná, úžasná kniha. Koupila jsem ji, protože měla hodně doporučujících a kladných komentářů. Splnila veškerá má očekávání. Četla se úplně sama. Nestalo se, že by mě nějaká část nudila, nebo že bych chtěla knížku odložit. Naopak, občas se k ní vracím a pokaždé jsem překvapená jak mě pořád baví.

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Z této knížky jsem poněkud rozpačitá. Měla jsem velká očekávání - po přečtení mnoha doporučujících komentářů, ale nevím. Dočetla jsem, ale nemyslím, že bych se ke knížce ještě někdy vrátila.

08.07.2013 1 z 5

Playgirls I Playgirls I Vladimír Páral

Knihu jsem četla, protože byla od Párala (v té době jedny z nejlepších knih), ale myslím, že napsal i lepší díla.

08.07.2013 2 z 5

Země žen Země žen Vladimír Páral

Tak tuto knihu jsem četla před čtvrtstoletím a musím přiznat, že z Páralových knih mě oslovila asi nejvíc. Je pravda, že do mnoha knih z té doby mám dnes problém se opět začíst. Ale "Země žen" se čte pořád stejně dobře.

08.07.2013 4 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Dobře napsaná kniha, zajímavá zápletka. Místy mi kniha připadala zbytečně zdlouhavá, ale když se člověk dostane přes první stránky čte se mu kniha docela dobře.

08.07.2013 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Knihu jsem koupila po přečtení mnoha doporučujících komentářů. Nemohu napsat, že by byla špatná. Naopak, na dovolenou ideální čtení. Je pravda, že některé zdlouhavější pasáže jsem musela přeskakovat, ale knihu v žádném případě nezatracuji. Chápu, že si své čtenáře najde. A jak jsem psala již nahoře, jako odpočinková četba parádní.

08.07.2013 3 z 5