mischamys98 mischamys98 komentáře u knih

Zlomené duše Zlomené duše Simone St. James

Velmi napínavý příběh od kterého jsem se nemohla odtrhnout. Propojení minulosti s přítomností mám v knihách moc ráda, ačkoliv zde mě linka z minulosti bavila o něco méně.

06.01.2024 4 z 5

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

Tento žánr obvykle nevyhledávám, ale miluju Irsko, a tak jsem si knihu přečetla. Příběh mi přišel až moc naivní, idylický a ne příliš pravděpodobný. Ale tak to asi u romantických příběhů bývá. Ocenila bych, kdyby v knize byla více popsána irská kultura, ale to asi nebylo autorčiným hlavním záměrem. Byla to ale celkem příjemná oddechovka.

05.01.2024 4 z 5

Mezi dvěma světy Mezi dvěma světy C. D. Major

Mám ráda příběhy, kde se prolíná přítomnost s minulostí. Ačkoliv rozuzlení příběhu nebylo zase tolik překvapivé, jak jsem si představovala, tak se kniha dobře četla a děj příjemně ubíhal. A pokud jde o rodinu hlavní hrdinky, tak ta mi taky lezla na nervy. :D

04.01.2024 4 z 5

Sestra lovce čarodějnic Sestra lovce čarodějnic Beth Underdown

Děj má na můj vkus trochu pomalé tempo, které začíná nabírat až téměř v závěru. Škoda. Když už mě kniha začala doopravdy bavit, tak byl najednou konec. Atmosféru té doby se ale autorce podařilo vykreslit dobře.

04.01.2024 3 z 5

Hra o duši Hra o duši Javier Castillo

Tento díl se mi líbil víc než předchozí. Příběh příjemně odsýpal, takže jsem knihu přečetla během jednoho dne. Hlavního "záporáka" jsem si vůbec netipla, takže mě rozuzlení překvapilo. Závěr byl sice trochu přehnaný, ale nijak mi to nevadí.
Jo a Jim je sympaťák. :)

04.01.2024 5 z 5

Dům plný temnoty Dům plný temnoty D. M. Pulley

Kniha mě moc nezaujala. Některé kapitoly se mi četly hůř, jelikož nebyly moc záživné - neustále jsem odbíhala myšlenkami a musela jsem se vracet. Co se týče postav, nebyla mi žádná vyloženě sympatická. Znovu už knížku určitě číst nebudu a myslím, že mi v paměti příliš dlouho neutkví. Z té spousty knih o strašidelných domech, které jsem přečetla, je za mě tahle nejhorší.

04.01.2024 2 z 5