MíšaS. MíšaS. komentáře u knih

Manželka 22 Manželka 22 Melanie Gideon

Přečíst se to dalo, ale že by mě to nějak obohatilo...

Tajemství mistra Botticelliho Tajemství mistra Botticelliho Marina Fiorato

Příběh je to zajímavý, dobrodružný, ale nějak jsme se do něj nemohla začíst.

Polibek smrti Polibek smrti Marcus Sedgwick

První díl byl podstatně lepší. Nemohla jsem se do příběhu začíst a od začátku mi bylo jasné, kdo je kdo a za co se vydává.

Moje ruka touží po meči Moje ruka touží po meči Marcus Sedgwick

Skvělý příběh, četlo se to samo.

01.05.2017 4 z 5

Jednadvacet magnólií aneb o lásce a jiných násilích Jednadvacet magnólií aneb o lásce a jiných násilích Kateřina Richterová

Mě se kniha líbila.

Drákula Nesmrtelný Drákula Nesmrtelný Dacre Stoker

Má to spád, zajímavý děj, četlo se to hezky. Ale přeci jen to je trochu přitažený za vlasy, když vezmu i ten konec (loď, na kterou nastoupili). Jako kdybych vzala vše, co je nějak zajímavé a smíchala to dohromady.

Břeh temné vody Břeh temné vody Joe R. Lansdale

Pěkný příběh, přečteno jedním dechem.

Z donucení Z donucení Simona Ahrnstedt

Velmi čtivé :)

01.05.2017 4 z 5

Vynikající, přečteno jedním dechem. Fantaskní román, který má vše.

01.05.2017 5 z 5

Talisman Talisman Nicholas Sparks

Tato kniha mě vůbec nebavila.

Tajná komora Tajná komora Leslie Jamison

Moc mě to neoslovilo a to je asi ještě slabě napsáno.

Růžové moře Růžové moře Eva Vejmělková

Nedokázala jsem přestat číst, a tak jsem ji přečetla 3x za sebou :)

01.05.2017 5 z 5

Heřmánkový palouk Heřmánkový palouk Mary Wesley

Pěkné, čtivé, ale podle anotace jsem čekala víc.

Jmenuji se X Jmenuji se X A. J. Molloy

Oddechovka, ale nic extra.

01.05.2017 3 z 5

Přiznám se, že nějak nevím, co si mám o knize myslet. Je to zajímavý příběh, ale podle anotací jsem čekala mnohem víc, ode všeho. Ale další díly si ráda přečtu.

Matkárna Matkárna Amy Sohn

Kravina

01.05.2017 1 z 5

Deník Bridget Jonesové Deník Bridget Jonesové Helen Fielding

Film je lepší než kniha, ale ani ta není špatná. Četlo se to hezky, rychle a bez problémů.

Bridget Jonesová: Láskou šílená Bridget Jonesová: Láskou šílená Helen Fielding

Vlastně ani nevím, co mám napsat... Klasická oddechovka, ale nějak jsem se u toho nebavila, nemohla jsem se začíst a byla jsem smutná z toho, co se stalo (nechci prozrazovat). A Bridget mi přišla hodně stupidní, ještě víc, než v předchozích dílech. A to nemluvím o tom, že jsem byla velmi překvapená, protože podle filmu jsem čekala starosti s těhotenstvím a tady se řešil přechod.

Trhlina v čase Trhlina v čase Jeanette Winterson

Mám rozporuplné pocity. Zimní pohádka je krásný příběh o lásce a odpuštění, jenže v této knize se ten krásný příběh kamsi vytratil a zbyla jen holá fakta a fantaskní kaše okolo. Myslím si, že k Shakespearovi prostě klasické zpracování patří a jakékoli modernizace jen ubírají na příběhu.

01.05.2017 2 z 5

Ranhojička Ranhojička Ricarda Jordan (p)

První polovina knihy se mi moc líbila. Lucii jsem si zamilovala a doufala jsem, že skončí dobře. Ale druhá polovina mě celkem zklamala. Stal se z toho sladkobolný příběh, při kterém mi až trnuly zuby.