Mišák240 Mišák240 komentáře u knih

Zlomení andělé Zlomení andělé Gemma Liviero

Moc hezky napsaná kniha, ve které autorka popisuje příběh tří postav, tří rozdílných osudů, které se nějakou náhodou protnou. Ač smutný, tak velice silný a čtivý příběh.

22.11.2020 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

3. díl super, kniha má spád, super krátké kapitoly, děj napínavý, propletené osoby, které mají své příběhy, svá tajemství, vše nakonec vyřešené, žádné "slátaniny", hodně napětí, ale vůbec žádná nuda. A Kim? Jedním slovem sympaťačka, jako vždy. Těším se na další.

31.07.2020 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Tak to byl opravdu šílený, brutální příběh. A ještě k tomu ten konec. Nebývá mi než se vrhnout na další díl.

22.08.2023 4 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Opět kniha nezklamala, nezbývá než se vrhnout na další díl s neohroženým Joonou Linnou.

08.08.2023 4 z 5

Rekonstrukce Rekonstrukce Viktorie Hanišová

Přesto všechno, co Eliška jako malá zažila, dokázala vystudovat vysokou školu, pomoci své kamarádce v těžkých chvílích, založit rodinu, i když ji její minulost stále dohání. Zajímavá kniha, jen škoda toho otevřeného konce.

18.07.2023 4 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Opět další autorčina čtivá kniha. Zajímavé téma, které nutí k přemýšlení. Kniha mně rozhodně rozšířila obzor týkající se problematiky rasismu.

31.12.2022 4 z 5

Provařená Provařená Simona Votyová

Kniha mě chytla už od začátku. Příběhy tří žen, se kterými se osud nemazlil, které se snaží odrazit ode dna a chtějí začít žít nový lepší život. Ráda si přečtu další autorčiny knihy.

25.05.2022 5 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Knihy od J. P. mě nikdy nezklamou, tato je dalším důkazem. Příběh je velice smutný, dojemný, každý z hlavních hrdinů zde popisuje své pohledy, pocity na situaci a stejně zde neexistuje žádné správné řešení . Jsem zvědavá na filmové zpracování.

20.07.2021 5 z 5

Dopis Dopis Kathryn Hughes

Moc hezká a čtivá kniha, ve které se střídá romantika i drsná realita, minulost s přítomností. Za mě plný počet.

02.11.2020 5 z 5

Emilka Emilka Ivana Fajnorová

Krásná, milá, dojemná kniha.

22.09.2023 5 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Kniha mě bavila, napínavá a dopředu nepředvídatelná a díky otazníku, co je s Marianne si rozhodně nenechám ujít další díl.

07.07.2023 4 z 5

Co je horší - vědět nebo raději nevědět, co všechno se u nás děje a jakým způsobem? Nicméně před panem Šlachtou a jeho týmem smekám, obdivuji jejich výdrž a odolnost a co jiného si přát než více takových lidí.

12.05.2023 4 z 5

Tři sestry Tři sestry Heather Morris

Je to hodně povedená kniha. Nějaké knihy s Osvětimskou tematikou mám přečtené včetně Tatéra a Cilky a i tahle je zase trochu jiná. Novinkou pro mě bylo, co se dělo s Židy po válce, o odstěhování se a budování Izraele. Ještě musím zmínit pevné sesterské pouto.

09.01.2023 5 z 5

Měděný jezdec Měděný jezdec Paullina Simons

Nádherný napínavý příběh, kde je vylíčeno obléhání Leningradu a popsán příběh Taťány a Alexandra, kterým jsem celou dobu držela palce. Kniha, ač silnější, mě vtáhla do děje, jen možná bych zkrátila erotické pasáže v Lazarevu, jinak výborná a těším se na další pokračování.

10.08.2021 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Za mě je to zatím nejlepší díl z této série.

26.02.2024 5 z 5

Hrdý Budžes Hrdý Budžes Irena Dousková

Před lety jsem viděla divadelní představení a nyní posloucháno jako audiokniha. Úžasná, vtipná, ale i místy smutná kniha skvěle namluvená jak jinak než skvělou Bárou Hrzánovou.

24.01.2024 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Opět napínavý a čtivý příběh a díky otevřenému konci budu číst dál.

15.01.2024 4 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Tak u této knihy jsem se opravdu bavila. Poslouchala jsem jako audio, která je namluvená našimi herci komiky a opravdu je to povedená, humorná a oddychová kniha.

28.08.2023 5 z 5

Hvězdy na cestě Hvězdy na cestě Karin Krajčo Babinská

Kniha se mi líbila, od této autorky má první. Bylo to takové oddychové milé pohodové čtení ze života.

21.08.2023 4 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Dojemná čtivá kniha, Colleen nikdy nezklame.

25.07.2023 4 z 5