misacaj misacaj komentáře u knih

Teena aneb Skutečný průvodce pro holky Teena aneb Skutečný průvodce pro holky Petra Šestáková

Knihu jsem objednala dceři k narozeninám. Moc se jí líbí a přečetla ji už několikrát. Je pěkně zpracovaná a zaměřená na dnešní dobu. Na trhu není
lepší kniha na toto téma.

24.03.2021 5 z 5

Kdo chytá v žitě Kdo chytá v žitě J. D. Salinger (p)

Kniha mě moc nenadchla, oceñuji akorat čtivou formu psaní. Děj mi přijde o ničem, bohužel jsem čekala víc.

21.09.2013 2 z 5

Matky Matky Pavol Rankov

Knížka má zajímavý příběh o dívce Zuzaně, která je odvlečena těhotná do sovětského Gulagu. Pro nás v nepředstavitelném prostředí porodí syna, kterého zachrání tím, že se ho vzdá ve prospěch velitelky tábora. Vkládaný příběh ze součastnosti o studentce Lucii, která se potká s hlavní hrdinkou mi přijde nedotažený.

27.06.2013 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Vtipná, pohodová knížka o kamarádech, kteří se sejdou několik let po maturitě. Každý z nich prožívá svoje starosti a jejich "vtipná" sázka je vyhrotí.

05.04.2013 4 z 5

V padesáti na začátku V padesáti na začátku Marcela Mlynářová

Kniha je průměrná, taková ta na kterou člověk brzy zapomene. Nenáročné, občas vtipné čtení :-)

05.04.2013 3 z 5

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Zajímavá knížka s velmi silným příběhem brněnských Nemců. Člověk si po přečtení knihy uvědomí, jak strašná doba to byla. Němci nám ublížili, ale my Češi jsme jim rozhodně nezůstali nic dlužní....

24.03.2013 5 z 5

Příliš krátký provaz Příliš krátký provaz Matthew FitzSimmons

Kniha se četla dobře, i přes občas chaotický děj. Zajímavé téma i příběh.

29.06.2017 3 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Kniha je "nejslabší" ze všech třech autorčiných knih. Určitě ale čtivá a dobře napsaná. Trošku mi přišla přehnaná postava Lucie, ale nic hrozného. Doufala jsem, že se z toho dostane.

19.06.2017 4 z 5

Žluté oči krokodýlů Žluté oči krokodýlů Katherine Pancol

Oddychová čtivá knížka, která neurazí, děj je místy nadsazený.

27.06.2013 4 z 5

Kniha mě moc nenadchla. Popsala bych ji jako fotoalbum s příběhem. Je určitě zajímavá a neobvyklá, ale nic pro mě.

08.04.2013 3 z 5

Robin Robin Zdena Frýbová

Výborná, čtivá knížka o jednom bláznivém psu Robinovi. Knížku mám ráda a po přečetní musím říct, že mít takovýho psa, tak se zblázním.

05.04.2013 5 z 5

Slepá bohyně Slepá bohyně Anne Holt

Kniha má utahaný děj, některé scény autorka moc rozebírá. Myšlenka děje není špatná, ale od knížky jsem čekala trošku víc, vzhledem k ocenění, které získala.

05.04.2013 2 z 5