Misa25 Misa25 komentáře u knih

Prvních 100 Prvních 100 Kass Morgan

Na knihu jsem se moc těšila a nezklamala. Bylo tam pro mě vše co tam má být. Akce, napětí, vzdor a jako vždy milostný trojúhelník, abychom se všichni mohli jít zastřelit :DDDD Prostě paráda :DD Teď se ještě pustím do seriálu:)))

18.08.2014 5 z 5

Armageddon Armageddon Thomas Sniegoski

Tak takový konec jsem nečekala...byl to ale strhující závěr celé série...moc se to autorovi povedlo...prolínání postav a rovin času já prostě můžu :DDD

13.08.2014 5 z 5

Opuštění Opuštění Thomas Sniegoski

Začátkem knihy jsem se prokousávala velmi ztěžka, hlavně jsem si nepamatovala předchozí díl, ale jako závěr??? NESKUTEČNÝ :DDDD jdu na poslední díl :)

07.08.2014 5 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

No jako co to zase bylo....neuvěřitelný, co si Nesbo dokáže vymyslet...tak šup na další díl :D

30.07.2014 5 z 5

Pohřbeno v hlubinách Pohřbeno v hlubinách James Rollins (p)

Bože ten chlap je geniální....já prostě nechápu, kde na to chodí :D

25.07.2014 5 z 5

Temné volání Temné volání Darren Shan (p)

Jako takový vývoj jsem nečekala...a číst jednu scénu už ve 3 knížce bylo taky hustý :D těším se jak celá série dopadne :D

23.07.2014 5 z 5

Ptačí zpěv Ptačí zpěv Meagan Spooner

Vůbec jsem nečekala, že kniha bude tak dobrá. Celý svět je vykreslen velmi zajímavě....a už se nemůžu dočkat dalšího dílu :)

21.07.2014 5 z 5

Archiv Archiv Victoria Schwab

Kniha patří k těm výrazně lepším, je to super oddechová "duchařina"...jsem zvědavá na další díly :)

23.06.2014 4 z 5

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

No jestli já nejsem zamilovaná do draků :DDD První knihu mám dokonce podepsanou :DDD tato série je jedna z mých nejoblíbenějších :DD

Nádherné vykoupení Nádherné vykoupení Kami Garcia

Celá série je moc pěkná, velmi jsem si jí oblíbila, i když konec byl jaksi....jiný....čekala jsem něco jiného, ale můžu doporučit :D

Jednou provždy Jednou provždy Kiersten White

Série Paranormálové je zase něco nového a jiného v záplavě knížek dnešní doby....vřele doporučuji :D

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Knihy Hunger Games se mi velice líbily, takže jsem se těšila i na filmové zpracování.....a byla jsem naprosto zklamaná....takže za mě knihy super, filmy ani náhodou :D

Kruh ohně Kruh ohně Michelle Zink

Série Proroctví sester se mi velmi líbí a můžu ho jen doporučit :)))

Sanctus Sanctus Simon Toyne

Kniha mě pohltila od začátku až do konce a nemůžu se dočkat, až si přečtu další díl :D

Zimní přízraky Zimní přízraky Kate Mosse

Po přečtení Labyrintu jsem od této knížky čekala víc, ale byla to příjemná oddechovka :D

10.06.2014 3 z 5

Vykoupení Vykoupení Lauren Kate

Tato série je jedna z povedenějších s andělskou tématikou, ale je fakt, že jsou prostě lepší :D

Bitva o Hex Hall Bitva o Hex Hall Rachel Hawkins

Celá série je čtivá a oddechová. Doporučuji :)

Kněžka Kněžka Michael Scott

Má snad neoblíbenější série...opravdu si jí nemůžu vynachválit, a to rozuzlení na konci....parádní :D

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Loučení s jednou z nejlepších sérií vůbec je těžké....naštěstí se autorka rozhodla alespoň trochu čtenářům příběh trochu přiblížit ve spin-off sérii Pokrevní pouta. A já osobně si myslím, že je to jen dobře :D

Návrat Návrat Sophie Jordan

Vždy je skvělé, když nějaký autor přijde s něčím novým, v dnešní době je to velmi složité, ale když už tak z toho může vzejít tak skvělá série jako je Drakie :D těším se na další díl :D