Mirul Mirul komentáře u knih

Mateřská, ale určitě ne dovolená Mateřská, ale určitě ne dovolená Julie Halpern

Kdybych měla více u času, knihu bych měla určitě přečtenou do hodiny. U některých pasáží jsem se zasmála jako už dlouho ne :)
Ale na druhou stranu, myslím, že vlastní mateřství ještě na nějaký ten čas odložím :D :)

04.08.2016 5 z 5

Kniha má své kouzlo a také zvláštní námět :) Jsem ráda, že jsem měla tu čest si tuto knihu koupit a přečíst.

24.08.2014

Jak je důležité míti Filipa Jak je důležité míti Filipa Oscar Wilde

Ačkoliv se mi dramatické hry - ač jde o komedie či tragédie nečtou právě nejlépe, tak mohu říct, že toto dílo mne bavilo. Jsem příznikyní všech Wildeových děl a líbí se mi, jak se v jeho knihách odrážel jeho vlastní pohled na svět. U knihy jsem i zasmála a četla ji jedním dechem.

07.12.2013

Můj život s puberťáky Můj život s puberťáky neznámý - neuveden

Myslím, že po přečtení knihy si každý pořádně promyslí, zda stále chce mít potomky, ale za to se nasměje :)

02.08.2013

Na vine sú hviezdy Na vine sú hviezdy John Green

Ta kniha ve mě něco zanechala, ale nedokážu říct co. Tady je opravdu pravdivé to, co je napsané na přebalu knihy - "nejvtipnější smutný příběh". Sotva jsem se ale začetla a už jsem byla na konci.
Skvělý příběh o tom, že i když víte, že smrt je nevyhnutelná, dokážete brát život s humorem. Skvělá kniha!

02.08.2013

Kdybys mě teď viděla Kdybys mě teď viděla Cecelia Ahern

Nemohu říct, že mne kniha zaujala už od první strany, ale o pár stránek dál jsem ze do knihy tak začetla, že jsem ji už nedala z ruky. Jedna z mála knih o které mohu říct, že se k ní určitě jednou vrátím.

30.03.2013