miroslav3627 miroslav3627 komentáře u knih

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Výborná kniha co vás nenechá vydechnout. Čtení jsem si užil a vlastně mi bylo líto, že jsem nemohl číst dál, a to čtu hodně pomalu. Doporučuji.

02.01.2022 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Přečteno jedním dechem.

02.08.2019 5 z 5

Je to jinak, mami Je to jinak, mami Tamara Tainová

Zajímavá kniha, čtivá a vlastně i odpočinková. Škoda, že předchozí knihy nejsou v češtině a tím pádem nevím jak vzniklo tak hluboké pouto mezi Borisem a Sofi.

17.01.2020 4 z 5

Česká čtyřka aneb Všechno mělo být jinak Česká čtyřka aneb Všechno mělo být jinak Ivan Krejčí

Je to neuvěřitelné, ale knihu jsem dočetl po 2 letech. Začal jsem knihu číst a jelikož jsem nebyl úplně vtažen do příběhu tak jsem knihu odložil a četl jiné, ale pak jsem knihu zahlédl u kolegyně v práci a říkala jak je kniha skvělá a nemůže přestat číst. Řekl jsem, že je čas to zkusit dočíst a odstup času mi prospěl, pomalu jsem se dostával na hlouběji a hlouběji. Ani nevím jak a byl jsem u konce knihy a musím přiznat, že ještě pár dní jsem v hlavě měl jména aktérů a závěr knihy a musím napsat, že to bylo skvělé a můžu jen doporučit.

02.01.2022 3 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Super napínavé

21.01.2021 5 z 5

Bunny Bunny Lydia Strong

Chvílema to byla zábava, ale jinak hezké čtení. Konec byl trochu předvídatelný, ale ničemu to nevadilo.

14.12.2019 4 z 5